wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-11-21| Geodezja, Przetargi, Kataster

Skanowanie zasobów w wielkopolskich powiatach rusza na pół gwizdka

W wartym blisko 4,7 mln zł przetargu na skanowanie i archiwizację dokumentów zasobu geodezyjnego w powiatach: czarnkowsko-trzcianeckim, pilskim, wągrowieckim i złotowskim udało się rozstrzygnąć tylko 2 z 4 części.


Skanowanie zasobów w wielkopolskich powiatach rusza na pół gwizdka

Prace zostaną zrealizowane w powiatach złotowskim oraz wągrowieckim. W obu przypadkach za cyfryzację odpowiadać będzie konsorcjum firm Geomar ze Szczecina oraz Inco z Gorzowa Wielkopolskiego. Wartość podpisanych z nim umów to 1,1 mln zł w przypadku powiatu wągrowieckiego oraz 347 tys. zł dla powiatu złotowskiego. Realizacja obu kontraktów powinna się zakończyć do czerwca przyszłego roku.

Wspomniane konsorcjum było jedynym oferentem w przetargu. W częściach dotyczących cyfryzacji w powiatach czarnkowsko-trzcianeckim oraz pilskim nie wpłynęły żadne oferty.

Przetarg jest częścią projektu „Cyfryzacja powiatowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych powiatów: czarnkowsko-trzcianeckiego, pilskiego, wągrowieckiego i złotowskiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Wielkopolskiego. Wartość przedsięwzięcia to 6,7 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
prawnicy będą mieli co robić :)

No to się rozkręciło .

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt