wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak oszukać GPS?
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-21| Geodezja, Przetargi, Kataster

Skanowanie zasobów w wielkopolskich powiatach rusza na pół gwizdka

W wartym blisko 4,7 mln zł przetargu na skanowanie i archiwizację dokumentów zasobu geodezyjnego w powiatach: czarnkowsko-trzcianeckim, pilskim, wągrowieckim i złotowskim udało się rozstrzygnąć tylko 2 z 4 części.


Skanowanie zasobów w wielkopolskich powiatach rusza na pół gwizdka

Prace zostaną zrealizowane w powiatach złotowskim oraz wągrowieckim. W obu przypadkach za cyfryzację odpowiadać będzie konsorcjum firm Geomar ze Szczecina oraz Inco z Gorzowa Wielkopolskiego. Wartość podpisanych z nim umów to 1,1 mln zł w przypadku powiatu wągrowieckiego oraz 347 tys. zł dla powiatu złotowskiego. Realizacja obu kontraktów powinna się zakończyć do czerwca przyszłego roku.

Wspomniane konsorcjum było jedynym oferentem w przetargu. W częściach dotyczących cyfryzacji w powiatach czarnkowsko-trzcianeckim oraz pilskim nie wpłynęły żadne oferty.

Przetarg jest częścią projektu „Cyfryzacja powiatowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych powiatów: czarnkowsko-trzcianeckiego, pilskiego, wągrowieckiego i złotowskiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Wielkopolskiego. Wartość przedsięwzięcia to 6,7 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
prawnicy będą mieli co robić :)

No to się rozkręciło .

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt