wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-10-22| Geodezja, Teledetekcja

Ortofotomapa w ZSIN

W Zintegrowanym Systemie Informacji o Nieruchomościach dodano warstwę „Ortofotomapa”, która udostępnia aktualną ortofotomapę dla całej Polski.


Ortofotomapa w ZSIN

Dzięki nowej funkcjonalności użytkownicy uzyskali możliwość przeglądania danych zawartych w ZSIN na tle najaktualniejszej ortofotomapy dostępnej, w zależności od obszaru, w rozdzielczości od 3 do 25 cm. System ZSIN korzysta z tej samej usługi WMTS, która służy do publikacji ortofotomapy w serwisie geoportal.gov.pl.

Źródło: GUGiK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
B. Geodezja, Teledetekcja Ortofotomapa w ZSIN W Zintegrowanym Systemie Informacji o Nieruchomościach dodano warstwę ?Ortofotomapa?, która udostępnia aktualną ortofotomapę dla całej Polski. Ortofotomapa w ZSIN Dzięki nowej funkcjonalności użytkownicy uzyskali możliwość przeglądania danych zawartych w ZSIN na tle najaktualniejszej ortofotomapy dostępnej, w zależności od obszaru, w rozdzielczości od 3 do 25 cm. System ZSIN korzysta z tej samej usługi WMTS, która służy do publikacji ortofotomapy w serwisie geoportal.gov.pl.
 1 
odpowiedz zgłoś
to nie prawda że dach przeciekał, zwłaszcza, że prawie nie padało.
 2 
odpowiedz zgłoś
To już nie macie o czym pisać tylko o takich bzdetach?
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
T. |2019-10-22| Geodezja, Teledetekcja Ortofotomapa w ZSIN W Zintegrowanym Systemie Informacji o Nieruchomościach dodano warstwę ?Ortofotomapa?, która udostępnia aktualną ortofotomapę dla całej Polski. Ortofotomapa w ZSIN Dzięki nowej funkcjonalności użytkownicy uzyskali możliwość przeglądania danych zawartych w ZSIN na tle najaktualniejszej ortofotomapy dostępnej, w zależności od obszaru, w rozdzielczości od 3 do 25 cm. System ZSIN korzysta z tej samej usługi WMTS, która służy do publikacji ortofotomapy w serwisie geoportal.gov.pl.
 2 
odpowiedz zgłoś
ja tam czekam na newsa o podpięciu OpenStreetMap :)
 3 
odpowiedz zgłoś
To też się pochwalę dodałem dziś WMS do Qgisa. Mam teraz tło najaktualniejszej ortofotomapy dostępnej w geoportalu. Napiszecie o tym jutro artykuł ?
 1 
 8 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS