wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-26| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Przetargi

GUGiK zamawia ortofotomapę

Wykonanie zdjęć lotniczych i opracowanie na ich podstawie 277 arkuszy ortofotomapy jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii.


GUGiK zamawia ortofotomapę <br />
Ortofotomapa Kielc w Geoportalu
Ortofotomapa Kielc w Geoportalu
GUGiK zamawia ortofotomapę <br />
Zakres zamówienia
Zakres zamówienia

Zamawiane opracowanie ma mieć rozdzielczość 10 cm i pokrywać miasta: Łowicz, Zduńska Wola, Tomaszów Mazowiecki, Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Tarnobrzeg oraz Dębica. Razem daje to około 2,8 tys. km kw. Dane mają zostać dostarczone do końca tego roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 18 tys. zł można składać do 1 października.

Przypomnijmy, że to drugie w ostatnim czasie zamówienie GUGiK na ortofotomapę. Poprzednie (rozstrzygnięte w marcu) obejmowało wykonanie 546 arkuszy z pikselem 10 cm oraz 13 589 arkuszy w rozdzielczości 25 cm. Zakończenie realizacji tych umów również przewidziano na koniec tego roku.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. Kto się założy ze mną o to która firma wygra przetarg?
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
Dobre dobre, 1 października - otwarcie ofert, około 14 października - wybór wykonawcy, który musi już mieć wykonane zdjęcia, bo przecież zaraz zamyka się okno pogodowe, a jesień niełaskawa. Zanim dojdzie do podpisania umowy, a może jeszcze jakieś przepychanki w międzyczasie - połowa roboty musi być zrobiona.
 1 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS