wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-28| Przetargi

GUGiK wybrał oferty na ortofotomapę z pikselem 10 i 25 cm

Po blisko dwóch miesiącach od otwarcia ofert Główny Urząd Geodezji i Kartografii zdecydował o wyborze wykonawców zamówienia na fotogrametryczne zdjęcia lotnicze RGB oraz opracowanie na ich podstawie ortofotomapy RGB z terenowym rozmiarem piksela 10 i 25 cm (w zależności od obszaru) w układzie PL-1992.


GUGiK wybrał oferty na ortofotomapę z pikselem 10 i 25 cm <br />
fot. geoportal.gov.pl
fot. geoportal.gov.pl

Przypomnijmy, że w ogłoszonym w grudniu ub.r. przetargu oferty złożyły 3 firmy. Dla każdej z czterech części, na które podzielono zamówienie, wpłynęła jedna propozycja. GUGiK zweryfikował je i stwierdził, że spełniają wszystkie wymogi Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, a ponieważ nie było ofert konkurencyjnych, otrzymały też maksymalną liczbę punktów za kryteria wymagane w niniejszym postępowaniu. Zamawiający zaakceptował również ofertę, która nieco przekroczyła planowany budżet.

Łączna wartość wybranych propozycji wynosi 6,74 mln zł, w tym:
część I. Gispro Szczecin – 1,10 mln zł (92% budżetu GUGiK);
część II. konsorcjum firm MGGP Aero Tarnów i OPEGIEKA Elbląg – 1,93 mln zł (99% budżetu);
część III. konsorcjum firm OPEGIEKA Elbląg i Gispro Szczecin – 1,95 mln zł (98% budżetu);
część IV. MGGP Aero Tarnów – 1,76 mln zł (105% budżetu).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dwa razy każda z firm. Nieźle

. Wiesz co robią te zdjęcia lotnicze RGB? One odpowiadają żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest zdjecia na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy z tymi zdjęciami lotniczymi RGB? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie ? mówimy ? to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo.

UOKiK Chyba właśnie tymi firmami już się zajmuje w/s zmowy przetargowej. Tylko dziwi czemu GUGiK nie zgłosił takiego podejrzenia.

Orto Piękna układanka brawo, brawo,

Klasyk :( Boże, przecież można te śroski przeznaczyć na poprawę jakości baz EGIB w powiatach.

poziom komentarza jak poziom znajomości języka polskiego

każdy wzioł swój kawałek torta.

7 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt