wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wielodrożność a Galileo
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-28| Przetargi

GUGiK wybrał oferty na ortofotomapę z pikselem 10 i 25 cm

Po blisko dwóch miesiącach od otwarcia ofert Główny Urząd Geodezji i Kartografii zdecydował o wyborze wykonawców zamówienia na fotogrametryczne zdjęcia lotnicze RGB oraz opracowanie na ich podstawie ortofotomapy RGB z terenowym rozmiarem piksela 10 i 25 cm (w zależności od obszaru) w układzie PL-1992.


GUGiK wybrał oferty na ortofotomapę z pikselem 10 i 25 cm <br />
fot. geoportal.gov.pl
fot. geoportal.gov.pl

Przypomnijmy, że w ogłoszonym w grudniu ub.r. przetargu oferty złożyły 3 firmy. Dla każdej z czterech części, na które podzielono zamówienie, wpłynęła jedna propozycja. GUGiK zweryfikował je i stwierdził, że spełniają wszystkie wymogi Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, a ponieważ nie było ofert konkurencyjnych, otrzymały też maksymalną liczbę punktów za kryteria wymagane w niniejszym postępowaniu. Zamawiający zaakceptował również ofertę, która nieco przekroczyła planowany budżet.

Łączna wartość wybranych propozycji wynosi 6,74 mln zł, w tym:
część I. Gispro Szczecin – 1,10 mln zł (92% budżetu GUGiK);
część II. konsorcjum firm MGGP Aero Tarnów i OPEGIEKA Elbląg – 1,93 mln zł (99% budżetu);
część III. konsorcjum firm OPEGIEKA Elbląg i Gispro Szczecin – 1,95 mln zł (98% budżetu);
część IV. MGGP Aero Tarnów – 1,76 mln zł (105% budżetu).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dwa razy każda z firm. Nieźle

. Wiesz co robią te zdjęcia lotnicze RGB? One odpowiadają żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest zdjecia na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy z tymi zdjęciami lotniczymi RGB? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie ? mówimy ? to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo.

UOKiK Chyba właśnie tymi firmami już się zajmuje w/s zmowy przetargowej. Tylko dziwi czemu GUGiK nie zgłosił takiego podejrzenia.

Orto Piękna układanka brawo, brawo,

Klasyk :( Boże, przecież można te śroski przeznaczyć na poprawę jakości baz EGIB w powiatach.

poziom komentarza jak poziom znajomości języka polskiego

każdy wzioł swój kawałek torta.

7 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt