wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-06| Geodezja, Edukacja

AGH uruchamia studia nt. badań podłoża budowlanego

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie prowadzi rekrutację na nowe studia podyplomowe z zakresu metod rozpoznania i geoprzestrzennej integracji wyników badań podłoża budowlanego.


AGH uruchamia studia nt. badań podłoża budowlanego <br />
fot. archiwum AGH
fot. archiwum AGH

Podstawą merytoryczną oferowanego programu studiów są „Wytyczne badań podłoża budowlanego w drogownictwie”, które na mocy tegorocznego zarządzenia generalnego dyrektora dróg krajowych i autostrad zostały wdrożone do stosowania w GDDKiA.

Zajęcia na tych studiach będą prowadzone przez pracowników Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska oraz Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się także przedstawiciele jednostek administracji państwowej oraz przedsiębiorstw. Studia mają mieć charakter interdyscyplinarny i łączyć wiedzę z takich dyscyplin jak: geodezja i kartografia, geologia inżynierska, geofizyka oraz geomonitoring. Adresatami kursu są m.in. osoby związane z branżą geologiczną lub budowlaną oraz pracownicy sektora prywatnego i administracji państwowej zajmujący się projektowaniem, realizacją i nadzorem badań podłoża.

Studia trwają 2 semestry i obejmują 220 godzin zajęć. Zapisy na kurs trwają do 27 września.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS