wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geoida od GOCE
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-06| Geodezja, Edukacja

AGH uruchamia studia nt. badań podłoża budowlanego

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie prowadzi rekrutację na nowe studia podyplomowe z zakresu metod rozpoznania i geoprzestrzennej integracji wyników badań podłoża budowlanego.


AGH uruchamia studia nt. badań podłoża budowlanego <br />
fot. archiwum AGH
fot. archiwum AGH

Podstawą merytoryczną oferowanego programu studiów są „Wytyczne badań podłoża budowlanego w drogownictwie”, które na mocy tegorocznego zarządzenia generalnego dyrektora dróg krajowych i autostrad zostały wdrożone do stosowania w GDDKiA.

Zajęcia na tych studiach będą prowadzone przez pracowników Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska oraz Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się także przedstawiciele jednostek administracji państwowej oraz przedsiębiorstw. Studia mają mieć charakter interdyscyplinarny i łączyć wiedzę z takich dyscyplin jak: geodezja i kartografia, geologia inżynierska, geofizyka oraz geomonitoring. Adresatami kursu są m.in. osoby związane z branżą geologiczną lub budowlaną oraz pracownicy sektora prywatnego i administracji państwowej zajmujący się projektowaniem, realizacją i nadzorem badań podłoża.

Studia trwają 2 semestry i obejmują 220 godzin zajęć. Zapisy na kurs trwają do 27 września.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt