wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-21| Geodezja, Przetargi

Powiat oświęcimski kontynuuje skanowanie zasobu

Digitalizacja ponad 40 metrów bieżących analogowych dokumentów PZGiK jest przedmiotem przetargu rozpisanego przez Starostwo w Oświęcimiu.


Powiat oświęcimski kontynuuje skanowanie zasobu

Do przetworzenia przeznaczono:

  • 257 sztuk wielkoformatowych map katastralnych z lat 1845-1965,
  • 7,6 mb operatów prawnych i sytuacyjno-wysokościowych z bieżącego roku,
  • 34 mb operatów sytuacyjno-wysokościowych z lat 2007-2014.

Prace mają zostać wykonane do marca przyszłego roku. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 8 tys. zł można składać do 25 września.

Zamówienie jest częścią wartego ponad 8 mln zł projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Oświęcimskiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego. W jego ramach już wcześniej rozpisano przetarg na digitalizację materiałów PZGiK. Jego pierwszą część unieważniono z powodu zbyt drogich propozycji cenowych, a w drugiej dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt