wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-12| Geodezja, Przetargi

Powiat oświęcimski zamawia skanowanie zasobu

Starostwo w Oświęcimiu rozpisało przetarg na digitalizację blisko 100 metrów bieżących analogowych dokumentów PZGiK.


Powiat oświęcimski zamawia skanowanie zasobu

Zamówienie podzielono na dwie części. Przedmiotem pierwszej jest skanowanie: wielkoformatowych map katastralnych z lat 1845-1965, operatów sytuacyjno-wysokościowych i operatów prawnych z 2019 roku i operatów sytuacyjno-wysokościowych z lat 2007-2014. W ramach drugiej części digitalizacji poddane zostaną: wielkoformatowe mapy ewidencyjne z lat 1965-2003, operaty sytuacyjno-wysokościowe i operaty prawne z lat 2019-2020, a także operaty sytuacyjno-wysokościowe z lat 1980-2002. Prace mają zostać wykonane do końca września 2020 roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 8 tys. (cz. I) lub 9 tys. zł (cz. II) można składać do 16 lipca.

Zamówienie jest częścią wartego ponad 8 mln zł projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Oświęcimskiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt