wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-20| Geodezja, Software

Internetowy kurs obsługi TurboMap już dostępny

Na platformie GeoAkademiaIT pojawił się właśnie kurs z oprogramowania TurboMap – aplikacji przeznaczonej do pracy na obiektowych mapach numerycznych w formacie KCD.


Internetowy kurs obsługi TurboMap już dostępny

Kurs on-line prowadzony jest w formie dostępu do platformy szkoleniowej, na której znajdują się materiały wideo oraz pliki do samodzielnych, równoległych ćwiczeń. Według twórcy mają one stanowić pomoc w usprawnieniu pracy geodetów działających na terenach powiatów wykorzystujących system TurboEwid do prowadzenia baz danych.

Udział w kursie możliwy jest po dokonaniu jednorazowej opłaty.

Źródło: GeoAkademiaIT


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Jasiu dla ciebie kochanieńki promocyja, jedyna okrągła banieczka od programu. No i jako nasz ulubiony klyent możesz w każdym powiecie kupić dodatkową licencję, na program który posiadasz, to tak, żeby nas wesprzeć.

. poproszę o wykoanie warstwy w geoportalu dla geodetów "o działających na terenach powiatów wykorzystujących systemy" z podaniem nazw systemów oraz kosztami tych programików różnych

. ja sie nie dam szantażować spółce urzędników, nadzoru i prezesów firm, przekazuje w gml,

3 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt