wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-19| Geodezja, Przetargi, Kataster

Lubelska e-Geodezja: ruszają prace w dwóch kolejnych powiatach

W ramach wartego 187 mln zł projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” podpisano kolejne 6 umów na modernizację lokalnych zasobów geodezyjnych.


Lubelska e-Geodezja: ruszają prace w dwóch kolejnych powiatach <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Kontrakty dotyczą przetargu ogłoszonego w marcu tego roku (oznaczonego jako etap III.3) na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT. O 8 pierwszych umowach w ramach tego postępowania pisaliśmy na początku sierpnia. Dotyczyły one prac w powiatach: chełmskim, hrubieszowskim, ryckim, lubelskim i włodawskim. Teraz zamawiający poinformował o zawarciu kolejnych 6 umów obejmujących powiaty łukowski oraz krasnostawski.

Cztery kontrakty dla powiatu łukowskiego podpisano z warszawską firmą ABM Group. Wykona ona prace w: Łukowie (obszar wiejski) oraz gminach: Trzebieszów, Stanin i Wojcieszków. Łączna wartość umów to 4 mln zł.

Prace w powiecie krasnostawskim (w gminach Żółkiewka i Gorzków) wykonywać będzie z kolei firma PUGP Geomiar z Jarosławia. Wartość podpisanych z nią umów to 1,9 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
O ABM obrabia Trzebieszów? A to się śmiesznie złożyło? Toż to matecznik Waldemara.

ZAWIADOMIENIE ...o ustaleniu granic nieruchomości w świetlicy OSP...takie ogłoszenie jest na BIP....i można

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt