wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-08-19| Geodezja, Przetargi, Kataster

Lubelska e-Geodezja: ruszają prace w dwóch kolejnych powiatach

W ramach wartego 187 mln zł projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” podpisano kolejne 6 umów na modernizację lokalnych zasobów geodezyjnych.


Lubelska e-Geodezja: ruszają prace w dwóch kolejnych powiatach <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Kontrakty dotyczą przetargu ogłoszonego w marcu tego roku (oznaczonego jako etap III.3) na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT. O 8 pierwszych umowach w ramach tego postępowania pisaliśmy na początku sierpnia. Dotyczyły one prac w powiatach: chełmskim, hrubieszowskim, ryckim, lubelskim i włodawskim. Teraz zamawiający poinformował o zawarciu kolejnych 6 umów obejmujących powiaty łukowski oraz krasnostawski.

Cztery kontrakty dla powiatu łukowskiego podpisano z warszawską firmą ABM Group. Wykona ona prace w: Łukowie (obszar wiejski) oraz gminach: Trzebieszów, Stanin i Wojcieszków. Łączna wartość umów to 4 mln zł.

Prace w powiecie krasnostawskim (w gminach Żółkiewka i Gorzków) wykonywać będzie z kolei firma PUGP Geomiar z Jarosławia. Wartość podpisanych z nią umów to 1,9 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
O ABM obrabia Trzebieszów? A to się śmiesznie złożyło? Toż to matecznik Waldemara.

ZAWIADOMIENIE ...o ustaleniu granic nieruchomości w świetlicy OSP...takie ogłoszenie jest na BIP....i można

2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS