wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Akademia INSPIRE w Norwegii
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-02| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat niżański robi drugie podejście do modernizacji EGiB

Mimo udzielenia zamówienia Starostwo w Nisku musiało ponownie ogłosić przetarg na wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków w dwóch jednostkach.


Powiat niżański robi drugie podejście do modernizacji EGiB

Postępowanie podzielono na dwie części. Przedmiotem pierwszej jest wykonanie do końca czerwca 2021 roku modernizacji EGiB w jednostce ewidencyjnej Krzeszów (obręby: Podolszynka Plebańska, Sigiełki, Łazów, Podolszynka Ordynacka, Kustrawa, Bystre, Krzeszów Dolny, Kamionka). Z kolei wykonawca drugiej części do końca września 2021 r. przeprowadzi modernizację w jednostce Ulanów – obszar wiejski (obręby: Bukowina, Wólka Tanewska, Dąbrowica, Glinianka, Bieliny, Kępa Rudnicka, Wólka Tanewska, Dąbrówka, Borki, Huta Deręgowska, Kurzyna Wielka, Kurz).

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 14 tys. (cz. I) i 27 tys. zł (cz. II) można składać do 10 września.

Przypomnijmy, że umowy na wykonanie tych prac podpisano już rok temu. Oba kontrakty zawarto ze szczecińska firmą Geomar, która jednak na początku tego roku podjęła decyzję o złożeniu wniosku o upadłość. Wartość obu umów wyniosła blisko 3 mln zł i oprócz modernizacji EGiB obejmowała także założenie baz BDOT500 i GESUT.

Zamówienie jest częścią wartego 178 mln zł projektu Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ehh Patologią modernizacji EGiB jest wygrywanie przetargu przez firemki które później wykonują pracę rękoma lokalnych geodetów. Skutki takich działań czasami są opłakane. Jednak przecież liczy się że najtaniej.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt