wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-08-02| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat niżański robi drugie podejście do modernizacji EGiB

Mimo udzielenia zamówienia Starostwo w Nisku musiało ponownie ogłosić przetarg na wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków w dwóch jednostkach.


Powiat niżański robi drugie podejście do modernizacji EGiB

Postępowanie podzielono na dwie części. Przedmiotem pierwszej jest wykonanie do końca czerwca 2021 roku modernizacji EGiB w jednostce ewidencyjnej Krzeszów (obręby: Podolszynka Plebańska, Sigiełki, Łazów, Podolszynka Ordynacka, Kustrawa, Bystre, Krzeszów Dolny, Kamionka). Z kolei wykonawca drugiej części do końca września 2021 r. przeprowadzi modernizację w jednostce Ulanów – obszar wiejski (obręby: Bukowina, Wólka Tanewska, Dąbrowica, Glinianka, Bieliny, Kępa Rudnicka, Wólka Tanewska, Dąbrówka, Borki, Huta Deręgowska, Kurzyna Wielka, Kurz).

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 14 tys. (cz. I) i 27 tys. zł (cz. II) można składać do 10 września.

Przypomnijmy, że umowy na wykonanie tych prac podpisano już rok temu. Oba kontrakty zawarto ze szczecińska firmą Geomar, która jednak na początku tego roku podjęła decyzję o złożeniu wniosku o upadłość. Wartość obu umów wyniosła blisko 3 mln zł i oprócz modernizacji EGiB obejmowała także założenie baz BDOT500 i GESUT.

Zamówienie jest częścią wartego 178 mln zł projektu Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ehh Patologią modernizacji EGiB jest wygrywanie przetargu przez firemki które później wykonują pracę rękoma lokalnych geodetów. Skutki takich działań czasami są opłakane. Jednak przecież liczy się że najtaniej.zobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS