wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-06-10| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software

Pobierz DRONY DLA GEODETY 2019

Z Geoforum.pl można już pobrać „DRONY DLA GEODETY 2019” – najnowsze wydanie bezpłatnego niezbędnika poświęconego wykorzystaniu bezzałogowych systemów latających w geodezji, kartografii i GIS.


Pobierz DRONY DLA GEODETY 2019

W trzecim wydaniu – podobnie jak w poprzednich edycjach – znajdziemy zestawienie bezzałogowych płatowców i wirnikowców przeznaczonych do celów geodezyjnych, a także oprogramowania, które przetwarza zdjęcia pozyskane przez UAV do postaci ortofotomapy czy modeli 3D.

Tradycyjnie nie zabrakło też artykułów technicznych. Krajowe firmy chwalą się w nich swoimi najciekawszymi projektami bazującymi na danych z BSP, przedstawiciele Instytutu Lotnictwa omawiają zmiany prawne w zakresie wykorzystania dronów, a dystrybutorzy prezentują możliwości swoich najnowszych produktów.

Ponadto analizujemy najnowsze trendy technologiczne w branży UAV, sprawdzamy, co potrafią skanery laserowe przeznaczone dla dronów, i zastanawiamy się, czy da się skutecznie porównać dokładność aplikacji do przetwarzania zdjęć z bezzałogowców.

Pobierz DRONY DLA GEODETY 2019 w formie interaktywnego flipbooka lub pliku PDF

Równocześnie polecamy nasze pozostałe bezpłatne niezbędniki sprzętowe:

Redakcja


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS