wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-10| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software

Pobierz DRONY DLA GEODETY 2019

Z Geoforum.pl można już pobrać „DRONY DLA GEODETY 2019” – najnowsze wydanie bezpłatnego niezbędnika poświęconego wykorzystaniu bezzałogowych systemów latających w geodezji, kartografii i GIS.


Pobierz DRONY DLA GEODETY 2019

W trzecim wydaniu – podobnie jak w poprzednich edycjach – znajdziemy zestawienie bezzałogowych płatowców i wirnikowców przeznaczonych do celów geodezyjnych, a także oprogramowania, które przetwarza zdjęcia pozyskane przez UAV do postaci ortofotomapy czy modeli 3D.

Tradycyjnie nie zabrakło też artykułów technicznych. Krajowe firmy chwalą się w nich swoimi najciekawszymi projektami bazującymi na danych z BSP, przedstawiciele Instytutu Lotnictwa omawiają zmiany prawne w zakresie wykorzystania dronów, a dystrybutorzy prezentują możliwości swoich najnowszych produktów.

Ponadto analizujemy najnowsze trendy technologiczne w branży UAV, sprawdzamy, co potrafią skanery laserowe przeznaczone dla dronów, i zastanawiamy się, czy da się skutecznie porównać dokładność aplikacji do przetwarzania zdjęć z bezzałogowców.

Pobierz DRONY DLA GEODETY 2019 w formie interaktywnego flipbooka lub pliku PDF

Równocześnie polecamy nasze pozostałe bezpłatne niezbędniki sprzętowe:

Redakcja


«« powrót

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt