wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-06-07| Geodezja, Przetargi

Oferty w przetargu na przegląd i inwentaryzację osnowy wybrane

W ogłoszonym pod koniec lutego przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na wykonanie przeglądu, inwentaryzacji i drobnej konserwacji punktów podstawowej osnowy poziomej oraz podstawowej osnowy wysokościowej na obszarze 10 województw wybrano oferty dla 6 spośród 7 części, na które podzielono zamówienie.


Oferty w przetargu na przegląd i inwentaryzację osnowy wybrane <br />
Źródło: SIWZ
Źródło: SIWZ

Wybrane oferty to :
Dla części 1 (dotyczącej woj. opolskiego, a także części woj. dolnośląskiego oraz wielkopolskiego i obejmującej łącznie 2306 punktów podstawowej osnowy geodezyjnej) Geopartner Geomatics Sp z o.o. z Gdańska, 338 tys. zł.

Dla części 2 (dotyczącej części woj. łódzkiego i obejmującej łącznie 1851 punktów osnowy) wybrana została oferta Geopartner Geomatics Sp z o.o. z Gdańska, 226 tys. zł.

Dla części 3 (dotyczącej województwa śląskiego i obejmującej łącznie 2095 punktów osnowy) Global Geo-Survey Sp. z o.o. z Warszawy, 359 tys. zł.

Dla część 4 (dotyczącej woj. świętokrzyskiego oraz część woj. mazowieckiego i obejmującej łącznie 2397 punktów osnowy) SKB GIS S.C. z Olsztyna, 295 tys. zł.

Dla części 5 (dotyczącej woj małopolskiego i obejmującej łącznie 2013 punktów osnowy) Geokart –International Sp. z .o.o. w Rzeszowie, 380 tys. zł.

Dla części 6 (dotyczącej części woj. lubelskiego i obejmującej łącznie 2406 punktów podstawowej osnowy geodezyjnej) konsorcjum firm GCPS Sp. z o. o.-i GGPS Sp. z o. o. obie firmy z Lublina, 295 tys. zł.

Dla czterech części wybrano najtańsze oferty, choć dodatkowym kryterium był okres gwarancji, ponieważ wszyscy wykonawcy zaoferowali taki sam (60 mies.). Wyjątkiem jest część 5, dla której wybrano droższą propozycję, tańsza oferta uzyskała bowiem 0 pkt w ocenie zamawiającego.

Przypomnijmy, że na realizację części 7 (dotyczącej woj. podkarpackiego i obejmującej 1619 punktów osnowy) GUGiK zamierzał przeznaczyć 300 tys. zł brutto, ale ponieważ nie złożono żadnej oferty, zamówienie unieważniono.

Pełną listę ofert i budżet zamawiającego prezentowaliśmy TU

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS