wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Symulacja przerwania wału powodziowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-12| Geodezja, Przetargi, Instytucje

Jakie oferty w przetargu na przegląd i inwentaryzację osnowy?

W ogłoszonym pod koniec lutego przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na wykonanie przeglądu, inwentaryzacji i drobnej konserwacji punktów podstawowej osnowy poziomej oraz podstawowej osnowy wysokościowej na obszarze 10 województw wpłynęło 20 ofert.


Jakie oferty w przetargu na przegląd i inwentaryzację osnowy? <br />
Źródło: SIWZ
Źródło: SIWZ

Przypomnijmy, że zamówienie podzielono na 7 części. Na sfinansowanie całości zamówienia GUGiK zamierza przeznaczyć 2,776 mln zł brutto.

Dla cześć 1 (dotyczącej woj. opolskiego, a także części woj. dolnośląskiego oraz wielkopolskiego i obejmującej łącznie 2306 punktów podstawowej osnowy geodezyjnej) budżet zamawiającego wynosi 427 tys. zł brutto, a oferty złożyli:
1. Geopartner Geomatics Gdańsk – 338 tys. zł,
2. OPGK Opole – 379 tys. zł,
3. KA-RO Warszawa – 4,255 mln zł.

Dla części 2 (dotyczącej części woj. łódzkiego i obejmującej łącznie 1851 punktów osnowy) budżet to 315 tys. zł brutto, a oferty:
1. Geopartner Geomatics Gdańsk – 226 tys. zł,
2. OPGK WROCŁAW – 271 tys. zł,
3. OPGK Rzeszów – 368 tys. zł.

Dla części 3 (dotyczącej województwa śląskiego i obejmującej łącznie 2095 punktów osnowy) budżet to 450 tys. zł brutto, a oferty złożyli:
1. Global Geo-Survey Warszawa – 359 tys. zł,
2. OPGK Opole – 438 tys. zł,
3. Konsorcjum: Geores Rzeszów, Progeo Katowice, PUGP Geomiar Jarosław – 573 tys. zł.

Dla część 4 (dotyczącej woj. świętokrzyskiego oraz część woj. mazowieckiego i obejmującej łącznie 2397 punktów osnowy) budżet to 443 tys. zł brutto, a oferty złożyli:
1. SKB GIS Olsztyn – 295 tys. zł,
2. Przedsiębiorstwo Pomiarów Geodezyjnych Warszawa – 399 tys. zł,
3. Geokart–International Rzeszów – 427 zł,
4. Konsorcjum: Trans-Geo Młodynie Dolne, Meritum-Geo Kostomłoty Drugie – 437 tys. zł.

Dla części 5 (dotyczącej woj małopolskiego i obejmującej łącznie 2013 punktów osnowy) budżet to 433 tys. zł brutto, a oferty złożyli:
1. SKB GIS S.C. Olsztyn – 209 tys. zł,
2. Geokart-International Rzeszów 380 tys. zł.

Dla część 6 (dotyczącej części woj. lubelskiego i obejmującej łącznie 2406 punktów podstawowej osnowy geodezyjnej) budżet zamawiającego to 409 tys. zł brutto, a oferty złożyli:
1. Konsorcjum w składzie: GCPS Lublin i GGPS Lublin – 295 tys. zł,
2. Przedsiębiorstwo Pomiarów Geodezyjnych Warszawa – 367 tys. zł,
3. Konsorcjum: GEORES Rzeszów, PROGEO Katowice, PUGP GEOMIAR Jarosław – 417 tys. zł,
4. KA-RO Warszawa – 3,551 mln zł,
5. Polservice Geo Warszawa – brak formularza ofertowego.

Na realizację części 7 (dotyczącej woj. podkarpackiego i obejmującej 1619 punktów osnowy) GUGiK zamierzał przeznaczyć 300 tys. zł brutto, ale ponieważ nie złożono żadnej oferty, zamówienie unieważniono.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@irony 209000 podzielone przez 2013 daje ~100zł/punkt. Nie zmienia to faktu, że to i tak bardzo mało. Ciekawe ile ziemnych wysokościowych punktów węzłowych, które znajdują się gdzieś 1-1.5m pod ziemią Ci studenci uznają za zniszczone bo się nie będzie chciało szpadlem machać. A znaleźć go czasami ciężko bo opisy sprzed 50 lat i otoczenie się dookoła trochę zmieniło...

Usuwane osnowy A może tak lubelski nadzór zleci kompleksową kontrole w powiecie biłgorajskim.To co jest na mapach a w terenie to istna granda usuwane osnowy geodezyjne z działek a przebieg granic giegli geodeci zmienili nawet o 6 metrów Jak wytłumaczyć zmiany szerokosci działki działki ktora na mapach starostwa ma 24 metry a po pomiarach geodetow bez powiadamiania sasiadów wydłużyła się do 30 metrów na całej dlugosci.Tak zrobiono w gminie Frampol gdzie wybudowane w latach 70 drogi asfaltowe biegna po gruntach prywatnych ,ludzie płaca podatek do gminy a kolejni starostowie i burmistrzowie nie kwapią sie z uregulowaniem własnosci i wykonaniem pomiarow gedezyjnych gruntow zajetych pod drogi.

10 złotych 10 złotych za punkt xD za zbieranie hulajnóg dają 12 za sztuke xD

weterat dlaczego tak sądzisz? W Małopolsce wypada przecież aż 10zł na punkt. Policz jeden szprej za 10zł na sto punktów. Dwóch studentów, żeby jeden młg jechać a drugi spać na zmianę. Tikacza w gazie na blachach NO. Jak tak sobie biznesplan ułożysz, to można nawet podkaszarką trawę dookoła podkosić i zagrabić i będzie super...

chyba niektorzy ,patrząc na ceny,myslą, że tylko z pędzlem przelecą

do kl nie ma podstaw do takiej procedury

wniosek do GGK Na punktach osnowy poziomej obecnej 2 klasy, dawnej I klasy w województwie podkarpackim na ścianie wschodniej należy wykonać powtórny pomiar GNSS i powiązać z osnową asgeupos i PolREF. Odchyłki przy pomiarach kontrolnych gnss dochodzą do 0.15m wektor nie mówiąc o tych na których słupy są przekopane i nikt się tym nie przejmuje. Także samo popatrzenie i "pofukanie" sprayem nie wystarczy.

szacunek SKB GIS S.C. Olsztyn - byle wziasc robote byle zrobic byle jak za byle kase.

Czy w związku z ceną KA-RO będzie zapytanie innych o rażąco niską cenę?

KA-RO chyba za bardzo nie znali zakresu prac

Karo Ka-ro nieźle pocisnął z cenami

11 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt