wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-16| Geodezja, Przetargi

Warszawa zamawia skanowanie operatów

Cyfryzacja nawet 210 metrów bieżących dokumentacji geodezyjnej jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Urząd m.st. Warszawy.


Warszawa zamawia skanowanie operatów

Zeskanowane mają zostać dokumenty wchodzące w skład operatów technicznych przyjętych do zasobu w latach 2015 i 2016. Łącznie to około 35 300 sztuk w formatach A4, A3, A2, A1 i większych. Przetworzone dokumenty zasilą wdrażany w Biurze Geodezji i Katastru System ZGiK przeznaczony do prowadzenia miejskiego zasobu geodezyjnego. Prace mają zostać przeprowadzone w ciągu pół roku od podpisania umowy.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 18 tys. zł można składać do 19 czerwca.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Co dalej ??? Konwersja do worda ???

A czy to czasem nie są operaty, które geodeci złożyli w formie elektronicznej, a następnie ktoś je wydrukował, żeby je teraz można było zeskanować z powrotem do postaci elektronicznej? W niektórych ośrodkach ponoć taka procedura to codzienność. Monty Python by się nie powstydził takich rzeczy.

@z Wystarczy być przy zdrowych zmysłach, żeby wziąć udział w przetargu. Głupkowatych "mądrali" odrzucają w przedbiegach... Nie masz szans.

LGBT a czy trzeba być homoseksualistą, żeby móc startować do przetargu w Warszawie ? a może wystarczy zdeklarować się, że popieramy środowiska lesbijek, biseksualistów, transwestytów i gejów LGBT (plus nie wiem co oznacza)?

skanowanie Tak, ale bez określenia terminu czynności. Operaty przetwarza się itd. ...

A czy to nie był obowiązek ośrodka skanowanie operatow ?

6 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt