wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-26| GNSS, Sprzęt

Nowa Kolida w sprzedaży

Kolida K3 to nowy odbiornik satelitarny w ofercie firmy Geopryzmat.


Nowa Kolida w sprzedaży

Instrument wyposażony jest w 496-kanałową płytę GNSS śledzącą z częstotliwością do 50 Hz sygnały GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS oraz SBAS. Dokładność pomiaru w trybie RTN wynosi 8 mm + 0,5 ppm (w poziomie) oraz 15 mm + 0,5 ppm (w pionie).

System operacyjny Linux z wi-fi umożliwia połączenie z dowolnym urządzeniem oraz konfigurację przez interfejs webowy (webUI). Odbiornik posiada wbudowane radio odbiorcze UHF o częstotliwości 410-470 MHz, port 5-pin LEMO do podłączenia zewnętrznego radia UHF, 8 GB wbudowanej pamięci na pomiary statyczne oraz termometr monitorujący temperaturę podzespołów odbiornika. Wbudowana bateria Li-ion o pojemności 6800 mAh pozwala na około 12 godzin ciągłej pracy.

Kolida K3 (waga 820 g, średnica 130 mm, wysokość 85,3 mm) charakteryzuje się wysoką normą wodo- i pyłoszczelności IP67, a magnezowa obudowa zapewnia ochronę przez upadkiem instrumentu z 2-metrowej tyczki.

Pełne zestawienie precyzyjnych odbiorników GNSS w ofercie polskich dystrybutorów [stan na marzec 2019] dostępne jest w bezpłatnym niezbędniku NAWI

Źródło: Geopryzmat


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Wasz Klient Nic zapewne innowacyjnego, kolejny gps z v1.0 na v1.1. Chwyt marketingowy.

Na około informacje bez konkretnych , co w rzeczywistości otrzymamy? do 50Hz ale ile jest rzeczywiscie jak kupie? 1Hz? a do 50Hz ile musze zapłacić? Co to za płyta 496 kanałów? Proszę handlowców o odpowiedzi.

2 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt