wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-04-26| GNSS, Sprzęt

Nowa Kolida w sprzedaży

Kolida K3 to nowy odbiornik satelitarny w ofercie firmy Geopryzmat.


Nowa Kolida w sprzedaży

Instrument wyposażony jest w 496-kanałową płytę GNSS śledzącą z częstotliwością do 50 Hz sygnały GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS oraz SBAS. Dokładność pomiaru w trybie RTN wynosi 8 mm + 0,5 ppm (w poziomie) oraz 15 mm + 0,5 ppm (w pionie).

System operacyjny Linux z wi-fi umożliwia połączenie z dowolnym urządzeniem oraz konfigurację przez interfejs webowy (webUI). Odbiornik posiada wbudowane radio odbiorcze UHF o częstotliwości 410-470 MHz, port 5-pin LEMO do podłączenia zewnętrznego radia UHF, 8 GB wbudowanej pamięci na pomiary statyczne oraz termometr monitorujący temperaturę podzespołów odbiornika. Wbudowana bateria Li-ion o pojemności 6800 mAh pozwala na około 12 godzin ciągłej pracy.

Kolida K3 (waga 820 g, średnica 130 mm, wysokość 85,3 mm) charakteryzuje się wysoką normą wodo- i pyłoszczelności IP67, a magnezowa obudowa zapewnia ochronę przez upadkiem instrumentu z 2-metrowej tyczki.

Pełne zestawienie precyzyjnych odbiorników GNSS w ofercie polskich dystrybutorów [stan na marzec 2019] dostępne jest w bezpłatnym niezbędniku NAWI

Źródło: Geopryzmat


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Wasz Klient Nic zapewne innowacyjnego, kolejny gps z v1.0 na v1.1. Chwyt marketingowy.
 2 
odpowiedz zgłoś
Na około informacje bez konkretnych , co w rzeczywistości otrzymamy? do 50Hz ale ile jest rzeczywiscie jak kupie? 1Hz? a do 50Hz ile musze zapłacić? Co to za płyta 496 kanałów? Proszę handlowców o odpowiedzi.
 2 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS