wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-25| Geodezja, Firma, Ludzie

Iwona Grzelka prezesem OPGK Olsztyn

19 marca Walne Zgromadzenie Wspólników Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego spółka z o.o. z siedzibą w Olsztynie powołało Iwonę Grzelkę na stanowisko prezesa zarządu.


Iwona Grzelka prezesem OPGK Olsztyn

Iwona Grzelka jest absolwentką Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie (obecnie Uniwersytet Warmińsko-Mazurski). W 1996 r. uzyskała tytuł magistra inżyniera w zakresie geodezji gospodarczej. Od ponad 20 lat jest związana z OPGK Olsztyn, gdzie pełniła funkcję kierownika pracowni oraz dyrektora zakładu. Posiada uprawnienia geodezyjne w zakresach 1, 6 oraz 7.

Iwona Grzelka objęła stanowisko prezesa OPGK Olsztyn po zmarłym 5 lutego br. Waldemarze Klocku. Kierował on tą firmą od 1991 roku – najpierw jako dyrektor, a później prezes zarządu.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Gratulacje Gratuluję i życzę sukcesów.

Gratuluję i powodzenia. P.S.

Gratulacje Trzymam kciuki za sukcesy OPGK i życzę powodzenia Pani Prezes.

Prezes Nie wierzę, nie wybrali Jacka J ,prezesa polskiej geodezji?

sponsoring Jak dodajecie sponsorowane newsy to chociaż o tym napiszcie.

Gratulacje Szczerze gratuluję. JP

6 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt