wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-04-25| Geodezja, Firma, Ludzie

Iwona Grzelka prezesem OPGK Olsztyn

19 marca Walne Zgromadzenie Wspólników Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego spółka z o.o. z siedzibą w Olsztynie powołało Iwonę Grzelkę na stanowisko prezesa zarządu.


Iwona Grzelka prezesem OPGK Olsztyn

Iwona Grzelka jest absolwentką Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie (obecnie Uniwersytet Warmińsko-Mazurski). W 1996 r. uzyskała tytuł magistra inżyniera w zakresie geodezji gospodarczej. Od ponad 20 lat jest związana z OPGK Olsztyn, gdzie pełniła funkcję kierownika pracowni oraz dyrektora zakładu. Posiada uprawnienia geodezyjne w zakresach 1, 6 oraz 7.

Iwona Grzelka objęła stanowisko prezesa OPGK Olsztyn po zmarłym 5 lutego br. Waldemarze Klocku. Kierował on tą firmą od 1991 roku – najpierw jako dyrektor, a później prezes zarządu.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Gratulacje Gratuluję i życzę sukcesów.
 3 
 3 
odpowiedz zgłoś
Gratuluję i powodzenia. P.S.
 3 
 6 
odpowiedz zgłoś
Gratulacje Trzymam kciuki za sukcesy OPGK i życzę powodzenia Pani Prezes.
 4 
 8 
odpowiedz zgłoś
Prezes Nie wierzę, nie wybrali Jacka J ,prezesa polskiej geodezji?
 12 
 3 
odpowiedz zgłoś
sponsoring Jak dodajecie sponsorowane newsy to chociaż o tym napiszcie.
 10 
 6 
odpowiedz zgłoś
Gratulacje Szczerze gratuluję. JP
 4 
 8 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS