wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wielodrożność a Galileo
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-15| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Kolejne rozstrzygnięcia w lubelskiej "e-Geodezji"

Związek lubelskich powiatów poinformował o 7 kolejnych rozstrzygnięciach zamówień na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT. Aż 5 z nich dotyczy trybu „z wolnej ręki”.


Kolejne rozstrzygnięcia w lubelskiej "e-Geodezji"

Związkowi udało się podpisać kolejne 2 umowy w ramach 48-częściowego przetargu ogłoszonego w październiku ubiegłego roku. Prace w gminach Nowodwór oraz Stężyca w powiecie ryckim zrealizuje firma MGGP SA z Tarnowa. Wartość podpisanych w nią umów wynosi odpowiednio 1,41 oraz 0,94 mln zł. W przypadku obu części tarnowska spółka była jedynym oferentem.

Przypomnijmy, że w ramach tego zamówienia wcześniej udało się podpisać dwie umowy, natomiast 32 części unieważniono z powodu braku ofert.

Niewielkie zainteresowanie tymi pracami zmusza lubelskie powiaty do udzielania kolejnych zamówień w trybie „z wolnej ręki”. Wcześniej informowaliśmy o podpisaniu 10 umów tego typu o łącznej wartości blisko 20 mln zł. W ostatnich dniach poinformowano o zamiarze zawarcia w tym trybie kolejnych 5 kontraktów. Poszczególne części zrealizują:

  • powiat zamojski, gmina Nielisz – Geokart International Rzeszów, wartość umowy: 2,45 mln zł;
  • powiat zamojski, miasto Szczebrzeszyn – Geokart International Rzeszów, 0,57 mln zł;
  • powiat krasnostawski, Krasnystaw (obszar wiejski) – PUGP Geomiar Jarosław, 1,34 mln zł;
  • powiat łęczyński, gm. Milejów – PUGP Geomiar Jarosław, 1,48 mln zł;
  • powiat krasnostawski, gm. Kraśniczyn – PUGP Geomiar Jarosław, 1,48 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt