wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-04-09| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Lubelska e-Geodezja: trzy kolejne umowy

Związek lubelskich powiatów poinformował o trzech kolejnych umowach na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT – zarówno w trybie „z wolnej ręki”, jak i w ramach otwartego przetargu.


Lubelska e-Geodezja: trzy kolejne umowy <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Kontrakty te są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. Na razie związkowi udało się rozstrzygnąć pierwsze dwie części (z 48) przetargu nieograniczonego ogłoszonego jeszcze w październiku ubiegłego roku. Prace w mieście Cyców oraz gminach Ludwin i Milejów (powiat łęczyński) za 932 tys. zł wykona firma MGGP SA z Tarnowa. Ta sama spółka będzie także modernizować zasób geodezyjny w gminie Puchaczów (również w powiecie łęczyńskim) – wartość tej umowy wynosi 1,26 mln zł.

Jeśli chodzi o pozostałe części, 32 unieważniono z powodu braku ofert, a dla pozostałych dokonano wyboru najkorzystniejszych propozycji.

Wobec braku chętnych do przetargów lubelskie powiaty po raz kolejny zdecydowały się udzielić zamówienia „z wolnej ręki”. Umowa w tym trybie wkrótce ma zostać podpisana z rzeszowską firmą Geokart-International. Zrealizuje ona prace w gminie Radecznica w powiecie zamojskim za 3,4 mln zł. Tym samym w ramach projektu „e-Geodezja…” udzielono już 10 zamówień w trybie „z wolnej ręki” na łączą sumę blisko 20 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS