wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-09| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Lubelska e-Geodezja: trzy kolejne umowy

Związek lubelskich powiatów poinformował o trzech kolejnych umowach na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT – zarówno w trybie „z wolnej ręki”, jak i w ramach otwartego przetargu.


Lubelska e-Geodezja: trzy kolejne umowy <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Kontrakty te są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. Na razie związkowi udało się rozstrzygnąć pierwsze dwie części (z 48) przetargu nieograniczonego ogłoszonego jeszcze w październiku ubiegłego roku. Prace w mieście Cyców oraz gminach Ludwin i Milejów (powiat łęczyński) za 932 tys. zł wykona firma MGGP SA z Tarnowa. Ta sama spółka będzie także modernizować zasób geodezyjny w gminie Puchaczów (również w powiecie łęczyńskim) – wartość tej umowy wynosi 1,26 mln zł.

Jeśli chodzi o pozostałe części, 32 unieważniono z powodu braku ofert, a dla pozostałych dokonano wyboru najkorzystniejszych propozycji.

Wobec braku chętnych do przetargów lubelskie powiaty po raz kolejny zdecydowały się udzielić zamówienia „z wolnej ręki”. Umowa w tym trybie wkrótce ma zostać podpisana z rzeszowską firmą Geokart-International. Zrealizuje ona prace w gminie Radecznica w powiecie zamojskim za 3,4 mln zł. Tym samym w ramach projektu „e-Geodezja…” udzielono już 10 zamówień w trybie „z wolnej ręki” na łączą sumę blisko 20 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt