wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Zwycięski projekt studentów AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-09| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Lubelska e-Geodezja: trzy kolejne umowy

Związek lubelskich powiatów poinformował o trzech kolejnych umowach na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT – zarówno w trybie „z wolnej ręki”, jak i w ramach otwartego przetargu.


Lubelska e-Geodezja: trzy kolejne umowy <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Kontrakty te są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. Na razie związkowi udało się rozstrzygnąć pierwsze dwie części (z 48) przetargu nieograniczonego ogłoszonego jeszcze w październiku ubiegłego roku. Prace w mieście Cyców oraz gminach Ludwin i Milejów (powiat łęczyński) za 932 tys. zł wykona firma MGGP SA z Tarnowa. Ta sama spółka będzie także modernizować zasób geodezyjny w gminie Puchaczów (również w powiecie łęczyńskim) – wartość tej umowy wynosi 1,26 mln zł.

Jeśli chodzi o pozostałe części, 32 unieważniono z powodu braku ofert, a dla pozostałych dokonano wyboru najkorzystniejszych propozycji.

Wobec braku chętnych do przetargów lubelskie powiaty po raz kolejny zdecydowały się udzielić zamówienia „z wolnej ręki”. Umowa w tym trybie wkrótce ma zostać podpisana z rzeszowską firmą Geokart-International. Zrealizuje ona prace w gminie Radecznica w powiecie zamojskim za 3,4 mln zł. Tym samym w ramach projektu „e-Geodezja…” udzielono już 10 zamówień w trybie „z wolnej ręki” na łączą sumę blisko 20 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt