wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-15| GNSS, Geodezja, GIS, Sprzęt

TDC150: nowa propozycja Trimble'a dla GIS-u

Wytrzymały, lekki, nowoczesny i dokładny – tak firma Trimble reklamuje swój najnowszy odbiornik satelitarny klasy GIS.


TDC150: nowa propozycja Trimble'a dla GIS-u

W lekkiej (ważącej 850 g) i kompaktowej obudowie TDC150 mieści zarówno odbiornik GPS, GLONASS, Galileo oraz BeiDou, jak i precyzyjną antenę satelitarną. W zależności od potrzeb instrument może mierzyć z dokładnością submetrową (w trybie SBAS), decymetrową (DGPS) lub nawet centymetrową (RTK). Wygodną pracę w tym ostatnim trybie ułatwia specjalna półtyczka oraz optyczny celownik bazujący na obrazie z wbudowanej kamery.

Wśród zalet produktu producent wymienia ponadto duży i kontrastowy ekran o przekątnej 5,3 cala, pojemną, wymienialną baterię pozwalającą na cały dzień pracy (6400 mAh), a także na system operacyjny Android, dzięki któremu możemy korzystać nie tylko z aplikacji pomiarowych Trimble’a (TerraFlex czy Penmap), ale także z oprogramowania zewnętrznych dostawców.

Pełne zestawienie precyzyjnych odbiorników GNSS w ofercie polskich dystrybutorów [stan na marzec 2019] dostępne jest w bezpłatnym niezbędniku NAWI

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Podobieństwo? Młodszy brat odbiornika Spectra SP20 ?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt