wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geoida od GOCE
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-15| GNSS, Geodezja, GIS, Sprzęt

TDC150: nowa propozycja Trimble'a dla GIS-u

Wytrzymały, lekki, nowoczesny i dokładny – tak firma Trimble reklamuje swój najnowszy odbiornik satelitarny klasy GIS.


TDC150: nowa propozycja Trimble'a dla GIS-u

W lekkiej (ważącej 850 g) i kompaktowej obudowie TDC150 mieści zarówno odbiornik GPS, GLONASS, Galileo oraz BeiDou, jak i precyzyjną antenę satelitarną. W zależności od potrzeb instrument może mierzyć z dokładnością submetrową (w trybie SBAS), decymetrową (DGPS) lub nawet centymetrową (RTK). Wygodną pracę w tym ostatnim trybie ułatwia specjalna półtyczka oraz optyczny celownik bazujący na obrazie z wbudowanej kamery.

Wśród zalet produktu producent wymienia ponadto duży i kontrastowy ekran o przekątnej 5,3 cala, pojemną, wymienialną baterię pozwalającą na cały dzień pracy (6400 mAh), a także na system operacyjny Android, dzięki któremu możemy korzystać nie tylko z aplikacji pomiarowych Trimble’a (TerraFlex czy Penmap), ale także z oprogramowania zewnętrznych dostawców.

Pełne zestawienie precyzyjnych odbiorników GNSS w ofercie polskich dystrybutorów [stan na marzec 2019] dostępne jest w bezpłatnym niezbędniku NAWI

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Podobieństwo? Młodszy brat odbiornika Spectra SP20 ?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt