wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-05| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Software

LiMON dostępny również przez chmurę GeoCloud

Lista aplikacji dostępnych przez chmurę obliczeniową GeoCloud rozszerzyła się o programy LiMON opracowane przez polską firmę Dephos, a przeznaczone do edycji chmur punktów.


LiMON dostępny również przez chmurę GeoCloud

Usługi GeoCloud wprowadzono na rynek pod koniec 2017 roku. Pozwalają one na korzystanie z różnych aplikacji GIS-owych, teledetekcyjnych oraz fotogrametrycznych w modelu SaaS (Software-as-a-Service). Przetwarzanie danych odbywa się tu w chmurze, a opłaty uzależnione są od czasu użytkowania.

Od końca marca poprzez GeoCloud możemy korzystać również z pakietu Limon przeznaczonego do wydanej edycji i wizualizacji nawet dużych zbiorów chmur punktów. Do wyboru użytkowników jest zarówno program w wersji Viewer Pro, jak i bardziej rozbudowany Limon Editor (oferuje m.in. narzędzia do klasyfikacji punktów). Koszt użytkowania tych programów wynosi od 0,88 do 1,80 dolara za godzinę.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt