wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
blog
|2019-03-20| Geodezja, Przetargi, Instytucje

Trzecie podejście do cyfryzacji w dwóch wielkopolskich powiatach

Po dwóch nieudanych rozstrzygnięciach ponownie rozpisano przetarg na cyfryzację zasobów geodezyjnych powiatów pilskiego oraz czarnkowsko-trzcianeckiego.


Trzecie podejście do cyfryzacji w dwóch wielkopolskich powiatach

Przedmiotem zamówienia jest zeskanowanie i archiwizacja dokumentów PZGiK zgromadzonych w obu PODGiK-ach wraz z załadowaniem ich do systemu GEO-INFO 7 Ośrodek, nadaniem georeferencji poprzez utworzenie obiektu „zasięg zasobu geodezyjnego” oraz przetworzenie i podpięcie do bazy plików zawierających zeskanowane dokumenty.


W powiecie czarnkowsko-trzcianeckim do przetworzenia jest ponad 1,4 mln stron dokumentów w formatach A0-A4, a w powiecie pilskim – ponad 2,1 mln stron A4.

W pierwszym postępowaniu na te prace udało się rozstrzygnąć zamówienia dotyczące powiatów złotowskiego i wągrowieckiego. W częściach dotyczących cyfryzacji w powiatach czarnkowsko-trzcianeckim oraz pilskim nie wpłynęły natomiast żadne oferty. Podobnie stało się w drugim przetargu, który ogłoszono pod koniec ubiegłego roku.

Tym razem oferty można składać do 23 kwietnia. Wadium wynosi 15 tys. zł (pow. czarnkowsko-trzcianecki) lub 25 tys. zł (pow. pilski).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Z wolnej ręki a może zleconko z wolnej ręki?

Udało się rozstrzygnąć i co ? Zakończono ? Mam na myśli ciężką sytuację w Geomarze.

2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS