wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Studenci inwentaryzują budynek AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-20| Geodezja, Przetargi, Instytucje

Trzecie podejście do cyfryzacji w dwóch wielkopolskich powiatach

Po dwóch nieudanych rozstrzygnięciach ponownie rozpisano przetarg na cyfryzację zasobów geodezyjnych powiatów pilskiego oraz czarnkowsko-trzcianeckiego.


Trzecie podejście do cyfryzacji w dwóch wielkopolskich powiatach

Przedmiotem zamówienia jest zeskanowanie i archiwizacja dokumentów PZGiK zgromadzonych w obu PODGiK-ach wraz z załadowaniem ich do systemu GEO-INFO 7 Ośrodek, nadaniem georeferencji poprzez utworzenie obiektu „zasięg zasobu geodezyjnego” oraz przetworzenie i podpięcie do bazy plików zawierających zeskanowane dokumenty.


W powiecie czarnkowsko-trzcianeckim do przetworzenia jest ponad 1,4 mln stron dokumentów w formatach A0-A4, a w powiecie pilskim – ponad 2,1 mln stron A4.

W pierwszym postępowaniu na te prace udało się rozstrzygnąć zamówienia dotyczące powiatów złotowskiego i wągrowieckiego. W częściach dotyczących cyfryzacji w powiatach czarnkowsko-trzcianeckim oraz pilskim nie wpłynęły natomiast żadne oferty. Podobnie stało się w drugim przetargu, który ogłoszono pod koniec ubiegłego roku.

Tym razem oferty można składać do 23 kwietnia. Wadium wynosi 15 tys. zł (pow. czarnkowsko-trzcianecki) lub 25 tys. zł (pow. pilski).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Z wolnej ręki a może zleconko z wolnej ręki?

Udało się rozstrzygnąć i co ? Zakończono ? Mam na myśli ciężką sytuację w Geomarze.

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt