wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-02-18| GIS, Mapy, Firma, Przetargi, Instytucje

Podkarpackie dołoży do aktualizacji BDOT10k

Mimo drogiej oferty WODGiK w Rzeszowie zdecydował się podpisać umowę na aktualizację BDOT10k dla wybranych powiatów.


Podkarpackie dołoży do aktualizacji BDOT10k <br />
fot. WODGiK Rzeszów
fot. WODGiK Rzeszów

Przedmiotem zamówienia jest:
a) weryfikacja oraz uporządkowanie atrybutów i wpisów zawartych w BDOT10k,
b) weryfikacja danych BDOT10k na podstawie wyników analiz przestrzennych przekazanych przez zamawiającego,
c) aktualizacja BDOT10k na podstawie dostępnych materiałów źródłowych oraz wywiadu terenowego.

Prace mają zostać wykonane w ciągu 200 dni od podpisania umowy dla 10 powiatów/miast na prawach powiatu: bieszczadzkiego, krośnieńskiego, leskiego, przemyskiego, sanockiego, leżajskiego, łańcuckiego, przeworskiego, a także Krosna i Przemyśla. Opcjonalnie prace mogą zostać zlecone również dla powiatów brzozowskiego, jarosławskiego oraz lubaczowskiego.

Na powyższe prace zamawiający gotowy był wyłożyć 400 tys. zł. W postępowaniu ofertę złożyło jedynie konsorcjum firm OPGK Rzeszów i OPGK Kraków. Za realizację zamówienia podstawowego zażądało ono 552 tys. zł, a za zamówienie podstawowe wraz z opcjami – 736 tys. zł. Mimo przekroczenia budżetu WODGiK zdecydował się podpisać umowę z tymi wykonawcami.

Zamówienie jest częścią projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Podkarpackiego (wartość przedsięwzięcia: 178 mln zł). W jego ramach ogłoszono liczne zamówienia na modernizację powiatowych zasobów geodezyjnych, a ostatnio rozpisano także przetarg na budowę systemu informatycznego PSIP.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
obsługa projektu A ludzie którzy na szczeblu powiatowym obsługują ten projekt warty 178 mln , dogonili minimalną płacę zasadniczą ,czyli 2150 pln brutto.
 2 
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS