wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Apeks skanuje zabytkowe młyny
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-14| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Ruszył nabór na geodetę Warszawy

Stołeczny ratusz poszukuje kandydatów na stanowisko dyrektora Biura Geodezji i Katastru/geodety m.st. Warszawy.


Ruszył nabór na geodetę Warszawy

Od kandydatów wymagane jest m.in.

  • wykształcenie wyższe minimum II stopnia na kierunku geodezyjnym,
  • minimum 5-letni staż pracy, w tym 2-letni w urzędach administracji rządowej lub w organach jednostek samorządu terytorialnego (albo wykonywanie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku oraz 2-letni staż pracy w urzędach administracji rządowej lub w organach JST),
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii (lub przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii oraz minimum 2 lata doświadczenia w zakresie zarządzania ludźmi),
  • posiadanie uprawnień zawodowych do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresach 1 i 2.

Dokumenty można składać do 22 lutego.

Nabór związany jest z odejściem z końcem marca br. z tego stanowiska Tomasza Myślińskiego – wieloletniego dyrektora BGiK oraz geodety miejskiego. Obecnie jest on na bezpłatnym urlopie, a jego obowiązki pełni Jadwiga Wojciechowska. Jak już pisaliśmy wcześniej, nowym miejscem zatrudnienia Tomasza Myślińskiego jest PKN Orlen.

Ogłoszenie o naborze

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Coś ta historia trochę dizwna z T.M. Mnie najabrdziej nurtuje fakt, że Prezydent na poczatku 2018 wiedziała o podziale pod krzyż, w maju T.M. idzie na urlop bezpłatny (bez zgody pracodawcy nie pójdzie), w sierpniu i wrześniu pojawiają się wyniki kontroli WINGiK (negatywne dla BGiK), T.M. dostaje rekomendacje samorządów do Rady IIP, opiniowany jest też do spółek Skarbu Państwa (kto rekomenduje?). Dziennikarzom podobno (bo tylko na przekazach medialnych można się opierać) mówi że w mieście pracuje do końca roku. Ok. Do tej pory wszystko się układa niby, by wtem dowiedzieć się, że z miastem żegna się jednak z końcem marca 2019r. Coś tu jednak Ratusz chyba kręci? Co wie Pan T.M., że HGw po prostu mu nie podziękowała? R.T. w sumie też nie podziękował - po prostu dziwne.

Aneta?! Wychowanka TM? Czyli to są takie zmiany, żeby się nic nie zmieniło, a Tomek będzie z Orlenu sterował. Naprawdę, brawo komisja!!

Geoforum się zupełnie nie stara słabo z dociekliwością, konkurs już rozstrzygnięty, osoba wybrana, a tu cisza. Dla niecierpliwych już mówię kto wygrał: Aneta Konieczna. Ciekawe kto jeszcze startował.

Jakieś nazwiska? No podzielcie się informacjami! Czy Pani Kasia G. startuje na Dyrektora?

... Nawet kilku kandydatów

I JAK? Są kandydaci? Czy może kandydatki?

Kontrolujemy A może konkurs na kontrolera roku rozpiszą? NIK? WINGiK? CBA? - kto wykona lepszą kontrolę?

Dużo pracy czeka nową dyrekcję jeśli bedzie chciał coś dobrego zrobić dla poprawy funkcjonowania BGiK, obecnie przypomina ono potwora na glinianych nogach gdzie wiel osób nie chce być za nic odpowiedzialne, zabezpiecza sie na różne sposoby, procedury trwają czas biegnie i nic z tego nie wynika, Uważam osobiscie że centralizacja biura wyrzadziła wiecej złego niż dobrego, ciekawy jestem jak inni to widzą?

geodetka To świetnie, że się zgadzamy. Deklaruję, że nawet go tam podwieziemy własnym autem.

Operaty w kolejce Może nowa dyrekcja sprawi, że operaty w numeryce nie będą leżały ponad miesiąc. Marzenia geodetów ????

Super człowiek, żeby tylko w Pani TURBO M...... się odkochał

qwerty Ja bym chciała, bo to dobry kandydat.

do stacz Od kilku osób słyszałem, że w Ożarowie coś przebąkują. Osobiście jednak ni w ząb nie wierzę, że Pan Darek ruszy na Warszawę.

Znając życie i konkursy skoro już jest konkurs to i właściwy człowiek też już jest????

A kto bedzie Następcą, ktoś już wie???

Nic dobrego, chyba że nieudolny wydział podziałów to sukces

Wieloletni dyrektor doświadczony człowiek. Przez tyle lat nic nie zrobić i trwać na stanowisku to największa sztuka z możliwych

Aneks do umowy do podpisania po pozytywnym przyjęciu operatu podziału działki pod krzyż smoleński!

18 komentarzy

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt