wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-14| Geodezja, Firma, Ludzie

Geodeta m.st. Warszawy przewodniczącym rady nadzorczej Orlen CS

Dyrektor Biura Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy Tomasz Myśliński został przewodniczącym rady nadzorczej spółki Orlen Centrum Serwisowe.


Geodeta m.st. Warszawy przewodniczącym rady nadzorczej Orlen CS

Kiedy został powołany na to stanowisko? Biuro Prasowe PKN Orlen SA odmówiło nam odpowiedzi na to pytanie, wyjaśniając, że „spółka nie udziela informacji na temat kwestii kadrowych”. W Krajowym Rejestrze Sądowym Tomasz Myśliński, jako osoba wchodząca w skład rady nadzorczej, został ujawniony wpisem z 10 stycznia br.

Biuro Prasowe PKN ORLEN SA nie odpowiedziało nam również, czy dyrektor BGiK pełni jeszcze jakieś funkcje w spółkach grupy Orlen. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu media informowały, że Tomasz Myśliński zdobył posadę dyrektora ds. inwestycji w PKN Orlen SA.

W Urzędzie m.st. Warszawy Tomasz Myśliński od wielu miesięcy pozostaje „długotrwale nieobecny w pracy”, a obowiązki dyrektora BGiK pełni Jadwiga Wojciechowska. Formalnie jest jednak nadal pracownikiem stołecznego ratusza. Jak poinformował nas Kamil Dąbrowa, rzecznik prasowy Urzędu m.st. Warszawy, „Tomasz Myśliński złożył pismo wypowiadające umowę o pracę ze skutkiem na dzień 31.03.2019 r.”.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Orlen Cs Proponuję autorowi pociągnąć temat i zobaczyć kto w Orlen cs jest w radzie nadzorczej, jak również kto jest prezesami to dopiero jest ciekawe...

O tym też nic nie wiedzieliśmy! @FD @Geo @Janusz @powiatowy https://bip.mazowieckie.pl/artykul/332/17965/kontr ole-w-2017-roku Widzę trzy kontrole w warszawskiej geodezji, a raport pokontrolny z 16 lipca 2018 w połączeniu z raportem z 12 września 2018 każe zadać pare pytań.

@ Geo też mi się to rzuciło, dlaczego pan Myśliński jest z ramienia samorządów w Radzie IIP, a nie pracuje w samorządzie obecnie. A czy uczestniczy w posiedzeniach rady?

do tego wszystkiego to może ktoś światły może wyjaśnić co Pan TM robi w Radzie IIP? Od roku nie jest faktycznie i merytorycznie pracownikiem UM. Teraz reprezentuje Orlen i nie jest to dział informacji przestrzennej. Tymczasem jest radosnym przedstawicielem samorządów w radzie. Rada nie była powoływana we wrześniu, kiedy był rekomendowany do spółki skarbu państwa, więc jak to się stało ę? Kto więc go rekomendował do rady?

Pan Tomasz to bardzo sprawny gracz, akurat tego jednego nie można mu absolutnie zarzucić. Gdyby przeciętny geodeta miał 1% jego instynktu samozachowawczego to wiele firm prosperowałoby dużo skuteczniej

powiatowy dobre, w punkt, jak to wszystko jest poukrywane to masakra.

O co tu chodzi? Informacje o Tomku Myślińskim na stronie KPRM wskazujące na procedurę zaopiniowania do organów spółek SP pojawiły się z dniem (https://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-rady-ministrow/or gany-pomocnicze/inne-organy-doradcze-po/5904,Rada- do-spraw-spolek-z-udzialem-Skarbu-Panstwa-i-panstw owych-osob-prawnych.html), w którym Wojewoda opublikował informacje (12 września 2018) pokontrolną o nieprawidłowościach (podejrzenie fałszerstwa), uchybieniach proceduralnych i brakach w dokumentacji w BGiK (https://bip.mazowieckie.pl/artykul/332/19843/kont role-w-2018-roku).

Hola hola ,co tu komentować jak działa BGiK każdy kto miał doczynienia wie, ile czasu sie czeka na usuniecie głupiego drzewka z mapy numerycznej, nie mówiac już o podziale, a tu taki expres...

do otarty o śmieszność "otarty o śmieszność" - od kiedy geodeta miasta odpowiada za ustanawianie terenów zamkniętych ? o jakim psikusie mówisz ? o wydaniu decyzji podziałowej ? jeżeli była by wydana niezgodnie z prawem to na pewno była by już uchylona, a wydanie takiej decyzji należy do zakres obowiązków Geodezji w Warszawie.

konkurs CZŁOWIEK ROKU Szanowna Redakcjo! Czy można prosić o uzupełnienie konkursu "Człowiek Roku" o kategorię "Sukces Roku"? A może nawet "Sukces Dekady"? Geodeta m.st. Warszawy niewątpliwie odniósł ten "sukces". Proponuje także kategorię uzupełniającą "Kto zdjął lustro w łazience"?

. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu. - przeczytajcie to ze zrozumieniem, a dopiero później hejtujcie na wszystko i wszystkich. Tylko tak Wam się wydaje, że jesteście anonimowi.

... Czy nie uważasz, że teren zamknięty na środku placu jest ok? Czy zrobienie psikusa między świętami własnemu pracodawcy, dla którego się pracowało przez 10 lat jest w porządku? I w końcu czy otrzymanie posady w radzie nadzorczej spółki skarbu państwa za zasługi jest w porządku? jeśli mówisz 3 x tak, to masz rację, wylewa tu się hejt, a gość jest krystaliczny.

Mowa nienawiści Zal mi Was, wszystkich tych ,którzy wylewają swoje frustracje. Lepiej się czujecie po tym opluwaniu?

Śmiech na sali Śmiech na sali po prostu...to Pan T.M. jest "specjalistą od sportu czy od transportu" ? Branża nieważna, stołek się liczy, grunt aby coraz wyższy. Jestem również za audytem w BGiK - bo to co tam się obecnie dzieje to woła o pomstę do nieba - czas oczekiwania, indolencja wielu pracowników (inna sprawa że wielu naprawdę fachowych się zwolniło), dużo by pisać... I tak na koniec cytując znane powiedzenie: "- kim jest z zawodu pani mąż ? .. - no wie Pani ?? Mój mąż z zawodu jest Dyrektorem". Ot tak pasuje tutaj jak ulał. Pozdrawiam.

Tomuś Geodeta Ciekawe czy opinia publiczna dowie się o wynikach audytu wewnętrznego w BGiK przed wyborami czy po wyborach parlamentarnych?

a ktoś wie, co porabia przyboczna Katarzyna?

Ja również mam w planach przebranżowienie. Jaką spółkę polecacie?

w końcu Wdrożył system ?

Kz W sumie wdrożył System więc mu się należy jak psu zupa.

Brawo Tomek na człowieka roku w geodezji. Tylko on dostrzegł że czas na zmiany, a reszta brnie nadal w tym błocie.

brawo brawo brawo młodzieży uczcie się, nie poziomowanie instrumentu jest ważne, a kompetencje miękkie.

Zdolny chłopak!!! Patrzcie i uczcie się.

22 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt