wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-12-06| GNSS, Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Środowisko Informacji 2018: prezentacje już w internecie

Ze strony organizatorów można już pobrać prezentacje z tegorocznej konferencji Środowisko Informacji, która odbyła się 22 listopada w Warszawie.


Środowisko Informacji 2018: prezentacje już w internecie

Program IV edycji konferencji obejmował aż 60 wystąpień zgrupowanych w 7 sesji tematycznych: Administracja, Innowacje, Krajobraz, Lasy, Miasta, Teledetekcja i Zagrożenia. Poruszono w nich zagadnienia związane m.in. z wykorzystaniem zobrazowań lotniczych i satelitarnych oraz skanowania laserowego i narzędzi GIS w badaniach przyrodniczych.

Przeczytaj relację z IV konferencji Środowisko Informacji

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Mało tych referatów.... ... na konferencji wystąpień było znacznie więcej w tym dużo ciekawych. Szkoda, że nie zamieszczono większej ilości tych prezentacji.

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt