wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bolesławiec w 3D
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-12-06| GNSS, Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Środowisko Informacji 2018: prezentacje już w internecie

Ze strony organizatorów można już pobrać prezentacje z tegorocznej konferencji Środowisko Informacji, która odbyła się 22 listopada w Warszawie.


Środowisko Informacji 2018: prezentacje już w internecie

Program IV edycji konferencji obejmował aż 60 wystąpień zgrupowanych w 7 sesji tematycznych: Administracja, Innowacje, Krajobraz, Lasy, Miasta, Teledetekcja i Zagrożenia. Poruszono w nich zagadnienia związane m.in. z wykorzystaniem zobrazowań lotniczych i satelitarnych oraz skanowania laserowego i narzędzi GIS w badaniach przyrodniczych.

Przeczytaj relację z IV konferencji Środowisko Informacji

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Mało tych referatów.... ... na konferencji wystąpień było znacznie więcej w tym dużo ciekawych. Szkoda, że nie zamieszczono większej ilości tych prezentacji.

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt