wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-15| Geodezja, Przetargi

Starostwo w Bochni unieważniło kolejne przetargi

Bocheńskie starostwo unieważniło trzeci przetarg w ramach wartego 5,4 mln zł projektu „e-Usługi w informacji przestrzennej powiatu bocheńskiego” realizowanego w ramach RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.


Starostwo w Bochni unieważniło kolejne przetargi

Wczoraj (14 listopada) unieważniony został przetarg na digitalizację, weryfikację i poprawę jakości mapy ewidencyjnej, modernizację EGiB oraz dostawę baz danych BDOT i GESUT. Nie wpłynęła bowiem żadna oferta. Prace te miały zostać wykonane do końca września przyszłego roku dla jednostki ewidencyjnej Nowy Wiśnicz – obszar wiejski (powierzchnia 7720 ha).

Natomiast na początku listopada unieważniono drugi już przetarg (ogłoszony we wrześniu br.) na digitalizację dokumentów analogowych państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego wraz z utworzeniem bazy danych poprzez ich przetworzenie i konwersję do postaci zasobu elektronicznego dla 10 jednostek ewidencyjnych, w tym 2 miast (Bochnia i Nowy Wiśnicz) oraz 8 gmin (Bochnia, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana oraz Żegocina). W tym przypadku wpłynęly wprawdzie dwie oferty: MGGP SA (1,47 mln zł) i O&S Computer-Soft z Wałbrzycha (1,10 mln zł), ale przekroczyły one budżet zamawiającego (1 mln zł). Budżet ten nie został zmieniony w stosunku do zamówienia na ten sam przedmiot ogłoszonego w lipcu br. Wówczas również wpłynęły 2 oferty: Geomar S.A. ze Szczecina (1,73 mln zł) oraz MGGP S.A. z Tarnowa (1,49 mln zł).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. już teraz widomo że nie ma mocy przerobowych, w następnym przetargu firmy powinny podnieść ofertę do 2 baniek :)

Zamawiający musi przewartościować budżet. Trochę to potrwa ale w końcu znajdzie wykonawców. A jek nie - to nie.

... Az milo patrzec jak zmienia sie geodezja. Poczekaja jeszcze z rok i wplyna oferty ale za dwa razy wartosci budzetu. Ni ma komu robic niestety.

3 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt