wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-06-11| Geodezja, Ludzie

Nowy GGK odebrał nominację

Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński wręczył dziś (11 czerwca) nominację nowemu głównemu geodecie kraju. Przypomnijmy, że Waldemar Izdebski został powołany na stanowisko GGK 7 czerwca.


Nowy GGK odebrał nominację

Waldemar Izdebski urodził się 21 sierpnia 1964 roku w Trzebieszowie. W roku 1984 ukończył Technikum Geodezyjne w Żelechowie i rozpoczął studia na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Stopień doktora nauk technicznych uzyskał w 1999 r., a doktora habilitowanego – w 2014 r. Od 28 lat jest pracownikiem naukowym WGiK PW, był także założycielem i przez 28 lat prezesem Zarządu firmy Geo-System Sp. z o.o. Zarówno w pracy naukowej, jak i działaniach komercyjnych od początku lat 90. czynnie uczestniczy w procesie wdrażania postępu technicznego w polskiej geodezji. Jego działalność wyrażona jest wieloma publikacjami, udziałem w pracach zespołów eksperckich oraz licznymi wdrożeniami oprogramowania opracowanego bezpośrednio przez niego lub pod jego kierownictwem.


DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
no coz ostatni komentarz adekwatny do bycia "turbo" i sytuacji w GUGiK. http://tiny.pl/gsgq2 polecam szczególnie ostatnie 10 sekund filmu. :)
 1 
odpowiedz zgłoś
może na bramce zabrali na wszelki wypadek telefon żeby nikt nie nagrał spotkania ;)
 1 
odpowiedz zgłoś
Szczepanik chyba miał nieudane spotkanie z GGK i p.ministrem, bo jakoś nie obfotografował się na ich tle.
 2 
odpowiedz zgłoś
@ness obawiam się,że nic nie będzie mógł zmienić nawet jeśli by chciał. GGK to nie minister, mało może, co widać po ostatnim stanowisku w sprawie udostępniania zasobu gminom, to nie GGK wydała je ale minister. Wygląda na to,że to taka funkcja trochę na pokaz, reprezentacyjna może.A projekty, chyba nikt nie liczy,ze się z nich wycofa, bo na to już jest za późno.Gdyby powiaty dostały pieniądze na te zadania bazy już dawno by były.
 1 
odpowiedz zgłoś
ocho już się pan Szczepanik na Twitterze stawia za partnerów GGK i ministra. Będzie ciekawie. :)
 2 
odpowiedz zgłoś
ness nie myśl odwagi z głupotą. Obiektywnie patrząc szanse ma niewielkie na zmianę czegokolwiek. Za to doskonałe będzie pasował na kozła ofiarnego jeśli padną do końca projekty. Za 2 miesiące w tym tempie wybiorą zastępców bo przecież wakacje.
 1 
odpowiedz zgłoś
@jeometra Nie psioczył, tylko pisał prawdę i przestrzegał GUGiK przed błędnymi krokami. Wyszło na jego :-) To, że wystartował na GGK, to nie znaczy, że mu pasuje, ale że ma "jaja" i bierze odpowiedzialność za swoje słowa. Za to tzw. "psioczenie". Dał znak, że: "Krytykowałem, ale wiem, jak zrobić lepiej dla geodezji, a niekoniecznie projektami typu K-GESUT, ZSIN itp. twory informatyczne. Może właśnie zaczniemy od fundamentów, a nie od dachu budować od nowa te bazy...? Trzymaj kciuki, a nie "psioczysz". Miałbyś tyle odwagi? I wy, pozostali krytykanci?
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
Najpierw psioczył na K-GESUT i pisał paszkwile a teraz już wszystko mu pasuje.
 3 
odpowiedz zgłoś
Posadzili go na wysokim koniu ...
 2 
odpowiedz zgłoś
Jakie turbo doładowanie i czego? To stary diesel co rzęzi i ledwo co pali.
 3 
odpowiedz zgłoś
o ludzie pierniczą tu jak potłuczeni. Dobrze Ci napisał - a przecież można było startować, wygrać i dzielić i rządzić. Alternatywnie pisz listy otwarte, może Cię kiedyś jeszcze GGK zrobią. Powodzenia
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
Tu się nie zgodzę. Steam engineera wybrano doskonałego. Tyle że to już od dawna nie jest wiek pary.
 1 
odpowiedz zgłoś
Steam engineer no i szkoda, że opisywany przez ciebie mechanik nie wystartował w konkursie, na pewno by wygrał w cuglach i poprowadził główny urząd ku świetlanej przyszłości
 1 
odpowiedz zgłoś
Wici rozumici .... co ja mogłem ....
 1 
odpowiedz zgłoś
A ja gratuluję, i życzę powodzenia. Wreszcie jakaś dobra wiadomość!
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
No cóż może się okazać że turbodoładowanie niekoniecznie działa dobrze z silnikiem parowym. Ale o tym wiedzą tylko mechanicy.
 3 
odpowiedz zgłoś
Pewnie dlatego wklejono kwadracik z morza śródziemnego wśród tej czarnej mazi nieco bardziej na wschód żeby miał ciepłą wodę.
 3 
odpowiedz zgłoś
bo to są tereny zamknięte Na końcu mola zawsze bawi się Putin, więc jest maskowana ortofotomapa;)
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
Niby tak, tyle że molo w Sopocie na ortofotomapie jakaś czarna maź zeżarła... ;)
 3 
odpowiedz zgłoś
Pierwsze sukcesy należy oddać honor, geoportal już działa. Nagle zaczęli szybko reagować
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
Pierwsze sukcesy gotowe, geoportal już nie działa. Panie GGK zrób Pan coś z tym.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
To będzie modelowy przykład jak miejsce siedzenia zmieni szybko punkt widzenia.
 1 
 5 
odpowiedz zgłoś
turbo-zabetonowanie turbo-zabetonowanie systemu i gwarancja że nic się nie zmieni, tak trzymać. Nie pozwolimy opuścić geodezji komunizmu nie po to Kiszczak z Wałęsą tyle się namęczyli aby teraz to wszystko poszło na marne. Polska przeszła piękną transformację komunizmu u komunizm.
 3 
odpowiedz zgłoś
Ależ nie zal mi starych profesorów którzy reprezentowali jakiś poziom. Zal mi poziomu akademickiego i nauki polskiej które za sprawą np habilitacji z własnej firmy lecą na twarz. Bo widzisz kiedyś habilitacja świadczyła o poziomie naukowym bo to z natury powinno dotyczyć nauki. Ale wiadomo warszawka sie bawi.
 2 
 7 
odpowiedz zgłoś
w PRL byłbyś w podziemiu i drukował gazetki opozycyjne, a tak siedzisz w bamboszach i piszesz na otwartym forum własną opinię, więc nie mieszaj ludziom w głowach. Z twoich wpisów wyraźnie przemawia ton żalu, widocznie byłeś po tej drugiej strony jak Pan WI pisał listy.
 2 
odpowiedz zgłoś
No i zaczyna się straszenie. Mówiłem jak w PRL.
 1 
 5 
odpowiedz zgłoś
Prezes ludowego koła geodetów i jego 40 rozbójników już szykują listy gratulacyjne. Podobno nawet niektórzy prasują koszule żeby pojechać do Warszawy i się uściskać. I zdjęcie będzie na fejsa jakie to nasze stowarzyszenie ważne.
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
Czujny to biegnij zarobić szybko te parę złotych, żebyś miał za co siedzieć i patrzyć, bo zapowiada się długie patrzenie
 5 
odpowiedz zgłoś
Stowarzyszenia wszelkiej maści stowarzyszenia nie lubią urzędników z własnymi firmami. Co na to wszystko Prezes Krzysztof Szczepanik ???
 3 
odpowiedz zgłoś
Ale już opiniowanie jako ekspert rozwiązań i wskazywanie swoich to co najmniej konflikt interesów. A teraz będę patrzył jak wszyscy oponenci będą mu schlebiali. Oczywiście na konferencji Geo-Systemu pojawia się przypadkiem wszyscy wingikowie. A ludzie z GUGIKu już wymyślają czegóż to nie zrobią nie mając niczego zrobionego. Tak to jest czysty PRL.
 6 
odpowiedz zgłoś
krytyka to chyba nie grzech Krytyka bezmyslnego wydawania pieniedzy nie jest chyba naganna.Może Ci co wydawali boją się ze sprawy wrócą.
 3 
 1 
odpowiedz zgłoś
No tak masa donosów to niewątpliwie okazja do szacunku. Jak za PRL dobrze donosi to awansowali.
 3 
 5 
odpowiedz zgłoś
Wiecej szacunku i pokory Dlaczego w naszym srodowisku panuje taka zawisc i nienawisc.Ludzie,opanujcie sie i dajcie szanse czlowiekowi ktory ma znaczny dorobek i kompetencje.Bo wyglada na to ze tylko Maliniak bylby dla malkontentow najlepszym kandydatem.Proponuje aby z krytyka a nie krytykanctwem poczekac 2 lata.
 5 
 5 
odpowiedz zgłoś
A kto coś mowi o służbach, chyba tylko główny donosiciel kraju w swoich listach rozwartych.
 3 
 5 
odpowiedz zgłoś
do ha ha ha tak i jadą już po ministra :o) TVN24 dostał już cynk i ustawia się z kamerami
 5 
 2 
odpowiedz zgłoś
Czujny no to jak, złożone? Czy służby już wiedzą?
 5 
 3 
odpowiedz zgłoś
Na takie tłumaczenie dołożę kontakt24
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
dura lex sed lex Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym Art. 20a. 1. Wniosek o wpis sąd rejestrowy rozpoznaje nie później niż w terminie 7 dni od daty jego wpływu do sądu. KOMENTARZ: Termin ten ma jednak charakter instrukcyjny, co oznacza, że jest on niejako adresowany do sądu, a jego przekroczenie nie powoduje negatywnych skutków procesowych. Uchybienie terminowi przez sąd nie daje stronom uprawnień do kwestionowania czynności sądu, co najwyżej do wniesienia skargi na przewlekłość postępowania w sytuacjach radykalnej przewlekłości. W praktyce często, z różnych względów, trudno referendarzom dochować terminu wskazanego w ustawie. Z doświadczeń wynika, że ten czas rozpoznania wniosku średnio wynosi 2-3 tygodnie.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
Fajnie to może niech sprawdzi to opozycja.:)
 4 
 6 
odpowiedz zgłoś
KRS działa podobnie jak księgi wieczyste. W dniu podpisania aktu notarilanego jesteś właścicielem nieruchomości, a kiedy to zostanie ujawnione w KW to inna rzecz. Więc przestańcie się czepiać głupot. Prezesem jest p.Malinowski.
 4 
 7 
odpowiedz zgłoś
Co on może zmienić jak geodetka z Kraśnika nie dała rady. Trzeba wprowadzić takie zmiany aby wszystko pozostało po staremu.
 4 
 5 
odpowiedz zgłoś
KRS jest dostępny online. Mozesz to sprawdzić teraz. O jego działaniu mówi ustawa o KRS. Zapoznaj sie, to ważny rejestr w obrocie gospodarczym bo mówi o reprezentacji spółek prawa handlowego. Twoja wiara nie ma tu nic do rzeczy.
 2 
 7 
odpowiedz zgłoś
dobrze mówi Nu dawaj Czujny! Jeśli masz wiedzę, że złamali prawo to zgłaszaj do prokuratury. Za niezgłoszenie przestępstwa też jest kara
 6 
 2 
odpowiedz zgłoś
Czujny OJ gdybyś nie był anonimowy to mogłabym się założyć o wytworną kolację kto się myli. Ale trochę się boję, bo nie wiem, czy kolacja przez ciebie postawiona będzie nagrodą czy karą?
 4 
 3 
odpowiedz zgłoś
Skoro powołano 7 a dzisiaj jest w KRS to raczej ty się mylisz. :)
 2 
 8 
odpowiedz zgłoś
Czujny Oj coś mi się zdaję, że się mylisz. Nikt by Pana Waldemara nie powołał, gdyby był dalej prezesem. Obstawiam, że KRS nie działa w trybie dwudziestoczterogodzinnym;)
 6 
 6 
odpowiedz zgłoś
A ja się cieszę Brawo Panie Waldemarze!
 1 
 5 
odpowiedz zgłoś
A do tego według KRS prezes firmy Geo-System. Gratuluję. W sposób spektakularny panowie na zdjęciu łamiecie prawo.
 15 
 16 
odpowiedz zgłoś
48 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS