wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-06| Geodezja, Przetargi

Powiat gnieźnieński modernizuje osnowę

Powiatowy Zarząd Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości w Gnieźnie ogłosił przetarg na modernizację szczegółowej wysokościowej osnowy geodezyjnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Oferty można składać do 11 października.


Powiat gnieźnieński modernizuje osnowę
Zamnówienie podzielono na 3 zadania:
1. obejmuje: miasto Kłecko i obszary wiejskie: Kłecko, Łubowo, Mieleszyn, Kiszkowo,
2. miasta Gniezno i Trzemeszno oraz obszary wiejskie: Gniezno i Trzemeszno,
3. miasto Czerniejewo i Witkowo oraz obszar wiejskie: Czerniejewo, Wilkowo i Niechanowo.
Dla każdego zamówienia wymagane wadium wynosi 700 zł.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać, że: w okresie ostatnich trzech lat zrealizował minimum jedną usługę polegającą na aktualizacji bazy danych szczegółowej osnowy geodezyjnej (BDSOG) lub założenia, aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT500) i bazy geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT). Ponadto powinien wykazać, że dysponuje lub będzie dysponować minimum jedną osobą posiadającą uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii z zakresu 1 lub 3.

Kryteria wyboru oferty: cena (60%) i okres gwarancji (40%). Termin wykonania zamówienia: nie później niż do 15 grudnia 2017 r.

Źródło: SP w Gnieźnie


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
heh-a ja mam pedzel z .ruchoma główką ;) moze sie przydam? no i doświadczony jestem , ze hej pzdr

to jak w 2 miesiące można zrobić Taką robotę, to faktycznie modernizację ze 40 obrębów można zrobić w przeciągu rok. Dobry, słuszny kierunek obrała geodezja. Innowacja i technologia na każdym kroku wspiera dzielnych geodetów!

a po co 3? giepeesem się pomierzy. Się zrobi, będzie Pan zadowolony. A co się z giepeesa nie da na pryzmat i ruletkę. Kto by się przejmował...

info Przeczytajcie najpierw o co chodzi w przetargu a potem piszcie komentarze...

Jeden lub trzy Jeden to ma chyba 90 % geodetów . W rozporzadzeniu jest napisane że do tej roboty ma byc uprawnienie trzy

co? do osnowy 1 lub 3?? Chyba 1 oraz 3.

McG Chlopaki to ja tez moge dolaczyc, prosze? Ja przyniose pedzel i umowmy sie pod PODGiK.

Wasyl! Chętnie, tylko biorąc pod uwagę zakres i termin będzie nam potrzebny motorower z przyczepką - ogarnę to. Ty załatw paliwo.

Witam. Mam puszkę farby ktoś chętny do konsorcjum najlepiej z rowerem i uprawnieniami nr 3.

9 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt