Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-10-06| Geodezja, Przetargi

Powiat gnieźnieński modernizuje osnowę

Powiatowy Zarząd Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości w Gnieźnie ogłosił przetarg na modernizację szczegółowej wysokościowej osnowy geodezyjnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Oferty można składać do 11 października.


Powiat gnieźnieński modernizuje osnowę
Zamnówienie podzielono na 3 zadania:
1. obejmuje: miasto Kłecko i obszary wiejskie: Kłecko, Łubowo, Mieleszyn, Kiszkowo,
2. miasta Gniezno i Trzemeszno oraz obszary wiejskie: Gniezno i Trzemeszno,
3. miasto Czerniejewo i Witkowo oraz obszar wiejskie: Czerniejewo, Wilkowo i Niechanowo.
Dla każdego zamówienia wymagane wadium wynosi 700 zł.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać, że: w okresie ostatnich trzech lat zrealizował minimum jedną usługę polegającą na aktualizacji bazy danych szczegółowej osnowy geodezyjnej (BDSOG) lub założenia, aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT500) i bazy geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT). Ponadto powinien wykazać, że dysponuje lub będzie dysponować minimum jedną osobą posiadającą uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii z zakresu 1 lub 3.

Kryteria wyboru oferty: cena (60%) i okres gwarancji (40%). Termin wykonania zamówienia: nie później niż do 15 grudnia 2017 r.

Źródło: SP w Gnieźnie


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS