wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Studenci inwentaryzują budynek AGH
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-06| Geodezja, Przetargi

Powiat gnieźnieński modernizuje osnowę

Powiatowy Zarząd Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości w Gnieźnie ogłosił przetarg na modernizację szczegółowej wysokościowej osnowy geodezyjnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Oferty można składać do 11 października.


Powiat gnieźnieński modernizuje osnowę
Zamnówienie podzielono na 3 zadania:
1. obejmuje: miasto Kłecko i obszary wiejskie: Kłecko, Łubowo, Mieleszyn, Kiszkowo,
2. miasta Gniezno i Trzemeszno oraz obszary wiejskie: Gniezno i Trzemeszno,
3. miasto Czerniejewo i Witkowo oraz obszar wiejskie: Czerniejewo, Wilkowo i Niechanowo.
Dla każdego zamówienia wymagane wadium wynosi 700 zł.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać, że: w okresie ostatnich trzech lat zrealizował minimum jedną usługę polegającą na aktualizacji bazy danych szczegółowej osnowy geodezyjnej (BDSOG) lub założenia, aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT500) i bazy geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT). Ponadto powinien wykazać, że dysponuje lub będzie dysponować minimum jedną osobą posiadającą uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii z zakresu 1 lub 3.

Kryteria wyboru oferty: cena (60%) i okres gwarancji (40%). Termin wykonania zamówienia: nie później niż do 15 grudnia 2017 r.

Źródło: SP w Gnieźnie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
heh-a ja mam pedzel z .ruchoma główką ;) moze sie przydam? no i doświadczony jestem , ze hej pzdr

to jak w 2 miesiące można zrobić Taką robotę, to faktycznie modernizację ze 40 obrębów można zrobić w przeciągu rok. Dobry, słuszny kierunek obrała geodezja. Innowacja i technologia na każdym kroku wspiera dzielnych geodetów!

a po co 3? giepeesem się pomierzy. Się zrobi, będzie Pan zadowolony. A co się z giepeesa nie da na pryzmat i ruletkę. Kto by się przejmował...

info Przeczytajcie najpierw o co chodzi w przetargu a potem piszcie komentarze...

Jeden lub trzy Jeden to ma chyba 90 % geodetów . W rozporzadzeniu jest napisane że do tej roboty ma byc uprawnienie trzy

co? do osnowy 1 lub 3?? Chyba 1 oraz 3.

McG Chlopaki to ja tez moge dolaczyc, prosze? Ja przyniose pedzel i umowmy sie pod PODGiK.

Wasyl! Chętnie, tylko biorąc pod uwagę zakres i termin będzie nam potrzebny motorower z przyczepką - ogarnę to. Ty załatw paliwo.

Witam. Mam puszkę farby ktoś chętny do konsorcjum najlepiej z rowerem i uprawnieniami nr 3.

9 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt