wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Apeks skanuje zabytkowe młyny
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-09-13| Geodezja, Przetargi, Instytucje

Powiat nowotarski: ponad 2 mln zł na modernizację BDOT500 i GESUT

Starostwo w Nowym Targu podpisało umowy na modernizację baz danych BDOT500 i GESUT oraz weryfikację bazy EGiB dla poszczególnych jednostek ewidencyjnych w ramach projektu pn. „E-usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Nowotarskim”.


Powiat nowotarski: ponad 2 mln zł na modernizację BDOT500 i GESUT
Celem prac jest założenie inicjalnej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT), bazy danych obiektów topograficznych o szczegółowości zapewniającej tworzenie standardowych opracowań kartograficznych w skalach 1:500 – 1:5000 (BDOT500) z jednoczesnym ujawnieniem w bazie danych ewidencji gruntów i budynków (EGiB) obiektów określonych w SIWZ do rozporządzenia w sprawie bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu, bazy danych obiektów topograficznych oraz mapy zasadniczej. Sporządzenie na podstawie odpowiednich zbiorów baz danych numerycznej mapy zasadniczej 10 jednostek ewidencujnych.

Zamówienie podzielono na 5 części, które obejmują jednostki ewidencyjne:
1. Miasto Nowy Targ oraz Nowy Targ,
2. Raba Wyżna oraz Spytkowice,
3. Czarny Dunajec oraz Lipnica Wielka,
4. Czorsztyn oraz Łapsze Niżne,
5. Szczawnica oraz Ochotnica Dolna.

4 umowy zostały podpisane z fimą Kraksurv Sp. z o.o. z Krakowa:
• część 1 – 4 oferty; wartość zwycięskiej to 559 285,37 zł; wartość szacunkowa 705,7 tys. zł;
• część 2 – 6 ofert; 239,8 tys. zł; szac. 365,9 tys. zł,
• część 3 – 5 ofert; zwyc. 621,1 tys. zł; szac 722,0 tys. zł,
• część 5 – 4 oferty, zwyc. 259,3 tys. zł; szac. 352,0 tys. zł).
Jedynie część 4, dla której złożono 6 ofert, zrealizuje GGPS Sp. z o.o. z Lublina za 339,0 tys. zł (wart. szacunkowa 439,0 tys. zł).

Pełne zestawienie ofert

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nie wprowadzać żadnych danych do EGiB Przypominam, że wprowadzanie do EGiB danych tylnymi drzwiami (bez procedury aktualizacji - tj. decyzji adm. albo modernizacji) jest przestępstwem. To, że takie zapisy są w OPZ opracowanym przez GUGiK nie zwalnia z przestrzegania prawa. Czas tzw. zmiany nośnika dla mapy ewid. bez ww postępowań skończyła się 31.12.2013 r. Trzeba też przypomnieć, że nie ma czegoś takiego jak osobna baza mapy zasadnicza. Mapa zasadnicza to (tylko) raport sporządzony na podstawie baz EGiB, BDOT500, GESUT i BDSOG.

Czy dobre to się okaże po:-)

Dlaczego tyle ofert za tak dobre pieniądze a tak niewielu wykonawców?

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt