wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning lotniczy Nysy
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-08-04| Mapy

Mapa magnesem na klientów

Centrum handlowe „Galeria Łódzka” znalazło nietypowy pomysł na przyciągnięcie klientów – rozdaje im mapy.


Mapa magnesem na klientów <br />
fot. Galeria Łódzka/Fb
fot. Galeria Łódzka/Fb

Pakiet sześciu map parków krajobrazowych, które położone są w województwie łódzkim, rozdawany jest w różnych miejscach Łodzi i sąsiednich miejscowości przez hostessy Galerii Łódzkiej. Opracowania te dotyczą: Załęczańskiego PK, Przedborskiego PK, PK Międzyrzecza Warty i Widawki, PK Wzniesień Łódzkich, Bolimowskiego PK i Spalskiego PK.

W jaki sposób mapy te mają przyciągnąć klientów do centrum handlowego? Ano, w taki, że siódma publikacja z tej kolekcji dostępna jest wyłącznie w Galerii Łódzkiej. To mapa Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, która jest rozdawana w punkcie informacji tegoż centrum handlowego.

Akcja Galerii Łódzkiej trwa do 12 sierpnia.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt