wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-09-05| Teledetekcja, Przetargi

Podkarpackie zamawia ortofotomapę

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego ogłosił przetarg na wykonanie zdjęć lotniczych oraz ortofotomapy dla całego województwa podkarpackiego.


Podkarpackie zamawia ortofotomapę <br />
Szkic obszaru opracowania w układzie 1992 (fot. SIWZ)
Szkic obszaru opracowania w układzie 1992 (fot. SIWZ)

Przedmiotem przetargu jest :
• wykonanie, cyfrowych fotogrametrycznych zdjęć lotniczych (w tym: sygnalizacja i pomiar punktów polowej osnowy fotogrametrycznej; wykonanie wielkoformatową, fotogrametryczną kamerą cyfrową typu kadrowego zdjęć fotogrametrycznych o pikselu terenowym nie większym niż 0,07 m; proces kontroli jakości);
• wykonanie aerotriangulacji;
• aktualizacja numerycznego modelu terenu (NMT) w układzie współrzędnych PL-2000, Kronsztadt 86;
• opracowanie cyfrowej ortofotomapy z pikselem terenowym nie większym niż 0,07 m w układzie współrzędnych PL-2000 i PL-1992 w kolorystyce RGB.

Zamówienie podzielono na trzy etapy:
I – zakończenia prac (oddanie min. 50% prac) ma nastąpić do 31 grudnia 2016 r.; etap obejmuje wykonanie nalotu fotogrametrycznego oraz ortofotomapy oraz przeprowadzenie kontroli wewnętrznej danych, pozwalającej na prace na tych materiałach, chyba, że wykonawca zdąży przekazać materiały do zasobu CODGiK i otrzyma pozytywny protokół odbioru, wówczas kontrola wewnętrzna nie jest konieczna; dotyczy powiatów: bieszczadzkiego, brzozowskiego, dębickiego, łańcuckiego, mieleckiego, przeworskiego, przemyskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, strzyżowskiego oraz miast Przemyśl i Rzeszów;
II – do 30 września 2017 r.; etap obejmuje wykonanie nalotu fotogrametrycznego oraz ortofotomapy oraz przeprowadzenie kontroli wewnętrznej danych, pozwalającej na prace na tych materiałach; dotyczy powiatów: jasielskiego, jarosławskiego, kolbuszowskiego, krośnieńskiego, leskiego, leżajskiego, lubaczowskiego, niżańskiego, stalowowolskiego, sanockiego, tarnobrzeskiego oraz miast Krosno i Tarnobrzeg;
III – do 30 listopada 2017 r.; końcowe przyjęcie materiałów do zasobu, zakończone pozytywnym protokołem odbioru.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 13 października.
Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są: cena (60%), skrócenie końcowego terminu wykonania zamówienia (20%) oraz wykonanie zamówienia dla powiatów/miast na prawach powiatów z II etapu w terminie wcześniejszym tj. w etapie I (20%).
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS