wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-01-26| GIS, Software

OpenUtilities zwiększy wydajność prac inżynieryjnych

Tucson Electric Power (TEP), korporacja z główną siedzibą w południowej Arizonie, rozszerza możliwości projektowania inżynieryjnego poprzez integrację oprogramowania do projektowania sieciowego ze swoim systemem GIS. TEP kończy wdrażanie programu OpenUtilities firmy Bentley w celu uzupełnienia swojego GIS Smallworld o możliwości automatycznego szacowania kosztów i zarządzania przepływem prac inżynieryjnych.


OpenUtilities zwiększy wydajność prac inżynieryjnych <br />
fot. Tucson Electric Power
fot. Tucson Electric Power

TEP oczekuje, że rozwiązania te zredukują ilość czasu poświęconego na udoskonalanie projektów pod kątem oszczędności. Automatyczne przydzielanie kompatybilnych jednostek i kompleksowa obsługa danych w programie OpenUtilities firmy Bentley pozwoli TEP na szybsze tworzenie zestawień kosztów pracy i materiałów, bez czasochłonnych cykli między GIS a systemem zarządzania pracą przedsiębiorstwa (WMS). Zapewnia to możliwość szybkiej analizy dostępnych opcji, selekcji najmniej kosztownego projektu i przedstawienia projektu mieszczącego się w budżecie już za pierwszym razem.

TEP spodziewa się również redukcji opóźnień w realizacji projektów dzięki możliwości lepszego zarządzania zleceniami za pośrednictwem swojego wewnętrznego środowiska GIS. Konfigurowalny system przepływów pracy w OpenUtilities firmy Bentley będzie współpracował z WMS firmy TEP, dając kierownikom możliwość przydzielania i zatwierdzania zleceń pracy oraz zarządzania nimi. Pozwoli to TEP śledzić status projektu i jego postępy przy użyciu pulpitów i raportów.

Jeff McConnell, kierownik ds. GIS w przedsiębiorstwie Tucson Electric Power, powiedział: „Możliwość zintegrowania programu OpenUtilities firmy Bentley z naszym wewnętrznym GIS pozwoliła na usprawnienie kluczowych elementów naszego procesu projektowania inżynieryjnego. Możliwości szacowania kosztów i zarządzania przepływami prac w programie OpenUtilities doskonale sprawdzają się w naszych warunkach i spodziewamy się, że przyczynią się do zwiększenia naszej wydajności”.

Źródło: Bentley


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS