wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-01-15| Geodezja

Bytom: oferta pracy w Wydziale Geodezji UM

Urząd Miejski w Bytomiu ogłosił nabór kandydatów na stanowisko inspektora w Wydziale Geodezji. Dokumenty można składać do 18 stycznia.


Bytom: oferta pracy w Wydziale Geodezji UM <br />
fot. Wikipedia/Lestat (Jan Mehlich)
fot. Wikipedia/Lestat (Jan Mehlich)

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało m.in.:
• tworzenie nowych i aktualizacja istniejących baz danych wchodzących w skład Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennych (BIIP);
• administracja i integracja baz danych przestrzennych prowadzonych przez wydziały Urzędu oraz samorządowe jednostki organizacyjne;
• prowadzenie i organizacja szkoleń dla pracowników Urzędu w zakresie funkcjonowania BIIP.

Od kandydatów wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe informatyczne lub wyższe geodezyjne wraz ze studiami podyplomowymi w zakresie: systemy informacji geograficznej oraz 3-letni staż pracy.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: Urząd Miejski w Bytomiu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
to idź na urzęowy stołek jeśli uważasz że to tak wspaniałe. Z tym podejściem daje ci kilka tygodni i sam rzucisz papierami.
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
to idź na tą prywatę i nie siedź w urzędzie skoro taka bieda ale nie oszukuj innych
 4 
odpowiedz zgłoś
do ~A.M. a ja sie wypowiem. Pracownik 1600 do 2100 netto - 30 lat pracy wyższe geodezyjne ,naczelnik 5000 do 8000 netto na rekę patrz BIP każdego starostwa
 2 
odpowiedz zgłoś
Działalność prywatna urzędników O zarobkach w administracji się nie wypowiadam bo jest różnie. Może niektórzy faktycznie muszą dorabiać. Jednak niech to będzie po godzinach pracy, na prywatnym komputerze, drukowane na prywatnej drukarce a rozmowy telefoniczne prowadzone przez prywatne telefony (po godzinach pracy oczywiście).
 11 
odpowiedz zgłoś
Działalność gospodarcza urzędników Nawet jeśli będzie to co ? Skoro jakiś geodeta ma uprawnienia i jakiś jego znajomy chce, żeby mu zrobił podział czy wytyczył budynek to czemu ma tego nie zrobić ? Owszem jeśli taki urzędnik zarabiałby 4-5 tys na rękę to może żyć za to, a tak to 1.8 tys to takie kokosy, że już mu nie wolno dorabiać. Pozdrawiam
 10 
 5 
odpowiedz zgłoś
Działalność gospodarcza urzędników Ciekawe czy będzie prowadził ukrytą działalność gospodarczą?
 6 
 5 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS