wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-08-27| Geodezja

Rzeszów: poszukiwany specjalista ds. nieruchomości rolnych

Podkarpacki Urząd Wojewódzki ogłosił nabór kandydatów na stanowisko starszego specjalisty do spraw nieruchomości rolnych i rewindykacji mienia w Oddziale Nieruchomości Rolnych i Rewindykacji Mienia (praca na zastępstwo).


Rzeszów: poszukiwany specjalista ds. nieruchomości rolnych

Od kandydatów wymagane jest m.in.: wykształcenie wyższe geodezyjne, prawnicze, z zakresu gospodarki nieruchomościami lub inne wyższe z ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu gospodarki nieruchomościami, a także rok doświadczenia zawodowego w wykonawstwie geodezyjnym lub w dziedzinie związanej z gospodarką nieruchomościami.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje m.in. prowadzenie spraw związanych z rewindykacją praw majątkowych osób fizycznych oraz nadzorem i orzecznictwem w zakresie scaleń i wymiany gruntów.

Dokumenty można składać do 7 września.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: PUW w Rzeszowie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt