wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-06-25| Geodezja, Sprzęt

Ekonomiczny tachimetr w ofercie SmallGIS-u

Do oferty krakowskiej firmy SmallGIS – autoryzowanego dystrybutora instrumentów marki Spectra Precision w Polsce – trafił tachimetr Focus 2, stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących markowego, a zarazem jak najbardziej ekonomicznego rozwiązania pomiarowego.


Ekonomiczny tachimetr w ofercie SmallGIS-u

Focus 2 jest oferowany w dwóch wersjach dokładności pomiaru kątów – 5˝ i 2˝ i pozwala na wykonywanie bezlustrowych obserwacji na dystansie do 500 metrów. Dodatkowym udogodnieniem jest dwustronny ekran oraz dwa osobne przyciski wyzwalania pomiarów. Odporność na trudne warunki terenowe potwierdza norma IP55. Instrument został oparty na oprogramowaniu pomiarowym znanym m.in. z tachimetrów Nikona, a transmisja danych obserwacyjnych może się odbywać zarówno przez tradycyjny port RS-232, jak i przez złącze mini-USB czy też karty SD.

Tachimetr jest dostępny w cenie 11 900 zł netto (za wersję 5˝) i został objęty pełną gwarancją jakości firmy Trimble (do której należy marka Spectra Precision). W zestawie oprócz instrumentu użytkownik otrzymuje kompletny zestaw akcesoriów pomiarowych oraz bezpłatne wsparcie techniczne dystrybutora. Więcej informacji dostępnych jest w GeoSklepie firmy SmallGIS.

Źródło: SmallGIS


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS