wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Studenci inwentaryzują budynek AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-10-29| GIS, Mapy, Firma

Nowe dane Here od WIGeoGIS

Jest już dostępny nowy zestaw map wektorowych Here dla Polski. Mapy zostały przygotowane przez firmę WIGeoGIS, która dystrybuuje je na krajowym rynku.


Nowe dane Here od WIGeoGIS

Nowa wersja danych GIS ze stanem aktualności na rok 2014 została udostępniana m.in. jako WIGeoStreet – zestaw map wektorowych dla Polski dostosowany do produktów Esri. Na bazie tych map opracowano również nowe wersje referencyjnej bazy danych:
1) zaktualizowaną bazę referencyjnych punktów adresowych do geokodera JoinAddress, będącego nakładką na produkty Esri, dostępną w formie samodzielnej aplikacji lub integrowanego z infrastrukturą użytkownika;
2) zaktualizowaną bazę dotycząca sieci drogowej wykorzystywaną m.in. w nakładce do oprogramowania Esri WIGeo Network, odpowiedzialnej za analizy tras dojazdu czy wyznaczaniu catchment area, stworzoną na bazie dokładnych danych wektorowych.

Źródło: WIGeoGIS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ad nakładek ESRI: informacje można znaleźć na stronie: http://www.wigeogis.com/pl/software

informacja w cenie z artykułu dowiedziałem się że firma ma ileśtam modułów ESRI. Czy efekty tych prac gdzieś można zobaczyć, jakiś link?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt