wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak skanowano największy atlas świata
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-10-23| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi

GUGiK zamawia usługi związane z danymi

Ponad 10 mln zł wart jest ogłoszony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii przetarg na świadczenie usług związanych z przetworzeniem istniejących i gromadzeniem nowych danych przestrzennych dotyczących środowiska przyrodniczego w aspekcie kartograficznych opracowań tematycznych w postaci map hydrograficznych.


GUGiK zamawia usługi związane z danymi

Przetarg podzielono na 3 części. Przedmiotem każdej z nich jest:
• przetworzenie danych zgromadzonych w państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym w zakresie Mapy Hydrograficznej Polski w skali 1:50 000 do nowego modelu danych (157 arkuszy – zamówienie podstawowe, 77 arkuszy – zamówienie opcjonalne),
• zebranie testowych danych przestrzennych w zakresie kartograficznych opracowań tematycznych w postaci map hydrograficznych o rozdzielczości odpowiadającej skali 1:10 000 (32 arkusze).

Szacunkowa wartość każdej z trzech części przetargu to 3,627 mln (w tym wartość zamówienia opcjonalnego to 819 tys. zł, a uzupełniającego – 936 tys. zł). Zamawiający uruchomi opcje w przypadku uzyskania środków finansowych na ten cel. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł (dla każdej części) można składać do 28 listopada. Jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty jest cena.

Zasięg przestrzenny opracowania: część 1, 2, 3.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
to wszystko jest jak z oligarchami na Ukrainie. Owszem większy bogatszy może więcej, ale rozwarstwienie (czy społeczne, czy materialne, czy zawodowe) zawsze prowadzi do rewolucji. Widać Wspólne Państwo nie uważało na historii, inaczej zamiast bujać w chmurach rozmawiali by z geodetami z terenu.



zobacz też:



reklama
reklama





© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt