wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-10-23| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi

GUGiK zamawia usługi związane z danymi

Ponad 10 mln zł wart jest ogłoszony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii przetarg na świadczenie usług związanych z przetworzeniem istniejących i gromadzeniem nowych danych przestrzennych dotyczących środowiska przyrodniczego w aspekcie kartograficznych opracowań tematycznych w postaci map hydrograficznych.


GUGiK zamawia usługi związane z danymi

Przetarg podzielono na 3 części. Przedmiotem każdej z nich jest:
• przetworzenie danych zgromadzonych w państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym w zakresie Mapy Hydrograficznej Polski w skali 1:50 000 do nowego modelu danych (157 arkuszy – zamówienie podstawowe, 77 arkuszy – zamówienie opcjonalne),
• zebranie testowych danych przestrzennych w zakresie kartograficznych opracowań tematycznych w postaci map hydrograficznych o rozdzielczości odpowiadającej skali 1:10 000 (32 arkusze).

Szacunkowa wartość każdej z trzech części przetargu to 3,627 mln (w tym wartość zamówienia opcjonalnego to 819 tys. zł, a uzupełniającego – 936 tys. zł). Zamawiający uruchomi opcje w przypadku uzyskania środków finansowych na ten cel. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł (dla każdej części) można składać do 28 listopada. Jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty jest cena.

Zasięg przestrzenny opracowania: część 1, 2, 3.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
to wszystko jest jak z oligarchami na Ukrainie. Owszem większy bogatszy może więcej, ale rozwarstwienie (czy społeczne, czy materialne, czy zawodowe) zawsze prowadzi do rewolucji. Widać Wspólne Państwo nie uważało na historii, inaczej zamiast bujać w chmurach rozmawiali by z geodetami z terenu.
 1 
 1 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS