wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-08-29| GIS

1125 serwisów iMPA

W minioną środę (27 sierpnia) uruchomiono Internetowego Managera Punktów Adresowych (iMPA) dla miasta Kamienna Góra. Jest to już 1125 wdrożenie serwisu w Polsce i jednocześnie 57 w województwie dolnośląskim.


1125 serwisów iMPA

Wdrożenie obejmuje również moduł iGeoPlan realizujący automatyzację obsługi miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Ponadto w serwisie dla mieszkańca dostępne są informacje dotyczące lokalizacji zabytków, działek na sprzedaż oraz prezentacja zrealizowanych w ostatnim czasie inwestycji (w tym z wykorzystaniem środków unijnych).

Łączna liczba wdrożeń systemu iMPA przekroczyła 45% jednostek samorządowych, a aktualna statystyka wdrożeń systemu eGmina w najbardziej zaawansowanych województwach przedstawiono na wykresie.

Źródło: Geo-System


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
I bardzo dobrze :) Ciekawe info na weekend ;)

analityk i Paweł w jednym stali domku?

do kardiologa Myślisz ? A ja myślę, że kibicują komercji - w końcu widać, że na zmianach prawa ktoś zarobił, robi świetny biznes i jest szczęśliwy - mogą się chwalić jakie ważne i potrzebne zmiany wprowadzili ! Przecież gdyby nie obowiązek prawny budowania emuia i do tego w systemie informatycznym to zainteresowanie gmin byłoby żadne i biznes byłby żaden.

chyba lepiej kardiogram prezesów gugiku

tylko co tu Panie innego pokazać? Liczbę punktów w gminach? Może jakiś kartodiagram machnąć.

Ubogie statystyki Takie "zaawansowane" oprogramowanie, tyle wdrożeń, aż wstyd, że wykres taki ubogi. Proponuję użyć jqPlot. Tylko tak dalej, jak dla mnie z każdym wdrożeniem wiąże się sporo emocji. Mam nadzieję, że o wszystkich będę informowany przez geoforum, a treść artykułu jak zawsze będzie ta sama. Pozdrawiam

dolnośląskie widzę, że się i u nas geosystem przyjął na południu.

7 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt