wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-08-29| GIS

1125 serwisów iMPA

W minioną środę (27 sierpnia) uruchomiono Internetowego Managera Punktów Adresowych (iMPA) dla miasta Kamienna Góra. Jest to już 1125 wdrożenie serwisu w Polsce i jednocześnie 57 w województwie dolnośląskim.


1125 serwisów iMPA

Wdrożenie obejmuje również moduł iGeoPlan realizujący automatyzację obsługi miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Ponadto w serwisie dla mieszkańca dostępne są informacje dotyczące lokalizacji zabytków, działek na sprzedaż oraz prezentacja zrealizowanych w ostatnim czasie inwestycji (w tym z wykorzystaniem środków unijnych).

Łączna liczba wdrożeń systemu iMPA przekroczyła 45% jednostek samorządowych, a aktualna statystyka wdrożeń systemu eGmina w najbardziej zaawansowanych województwach przedstawiono na wykresie.

Źródło: Geo-System


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
I bardzo dobrze :) Ciekawe info na weekend ;)
odpowiedz zgłoś
analityk i Paweł w jednym stali domku?
odpowiedz zgłoś
do kardiologa Myślisz ? A ja myślę, że kibicują komercji - w końcu widać, że na zmianach prawa ktoś zarobił, robi świetny biznes i jest szczęśliwy - mogą się chwalić jakie ważne i potrzebne zmiany wprowadzili ! Przecież gdyby nie obowiązek prawny budowania emuia i do tego w systemie informatycznym to zainteresowanie gmin byłoby żadne i biznes byłby żaden.
 1 
odpowiedz zgłoś
chyba lepiej kardiogram prezesów gugiku
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
tylko co tu Panie innego pokazać? Liczbę punktów w gminach? Może jakiś kartodiagram machnąć.
 1 
odpowiedz zgłoś
Ubogie statystyki Takie "zaawansowane" oprogramowanie, tyle wdrożeń, aż wstyd, że wykres taki ubogi. Proponuję użyć jqPlot. Tylko tak dalej, jak dla mnie z każdym wdrożeniem wiąże się sporo emocji. Mam nadzieję, że o wszystkich będę informowany przez geoforum, a treść artykułu jak zawsze będzie ta sama. Pozdrawiam
 3 
odpowiedz zgłoś
dolnośląskie widzę, że się i u nas geosystem przyjął na południu.
 1 
odpowiedz zgłoś
7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS