wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-08-20| Geodezja, GIS, Firma

1100 serwisów iMPA

Wczoraj (19 sierpnia) uruchomiono Internetowego Managera Punktów Adresowych (iMPA) dla miasta Oleśnicy. Jest to już 1100. wdrożenie serwisu w Polsce i jednocześnie 54. w województwie dolnośląskim.


1100 serwisów iMPA

Wdrożenie obejmuje również moduł iGeoPlan realizujący automatyzację obsługi wypisów i wyrysów z planów miejscowych. Aktualną statystykę wdrożeń w najbardziej zaawansowanych województwach przedstawiono na wykresie.

Źródło: Geo-System


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
niech sobie tweetują tylko najpierw są rzeczy które muszą zrobić np. opublikować na BIP wyniki kontroli CBA. To obowiązek prawny, ale co tam zamiast tego tweet tweet tweet, a minister za nadzór odpowiedzialny sobie śpi.

~ A na twitterze gugik dzisiaj o liście intencyjnym na dolnym śląsku i spotkaniu z administracją śląska i małopolski - co złego w tej informacji ? kogo to irytuje i dlaczego ? Twitter dobra rzecz - ja korzystam.

prawie masz rację kolego fila - ostatnio pojawił się tu pan Dyrektor Zieliński prezentując mistrzostwo ciętej riposty i nawet się pod nim podpisał, wcześniej anonimowi komentatorzy wskazywali na twittera gugik, mamy też gościa który zadaje sam sobie pytania kończąc każde zdanie znakiem zapytania pod różnymi nickami. :):)

kolego Fila czy twój nick to również listonosz? Może lista i wisi od wieków, ale listy nie było w tym miejscu jak zadałem pytanie. Pojawiła się zdaje się dziś, ale czy to zmienia fakt, że listy nie było, więc "nieznani sprawcy" - pewnie zielone ludziki, wylały na mnie wiadro pomyj bo zapytałem i za bardzo mnie to nurtuje, albo spinam się internetowo?

do freemap Tak to oczywiste - goście z GUGiK nie mają co robić tylko się z wami boksować anonimowo na tym forum - ludzie trochę rozsądku to jakaś fobia. Wyciągacie wnioski na podstawie anonimowych wpisów - po co? Jak sobie tak popiszecie, że GUGiK to wam lepiej mimo, że to nieprawda ? Wiem, że lista wisi od wieków bo ją śledzę i poza tym pojawiła się wraz z jedną z odpowiedzi na list otwarty Izdebskiego gdzieś na wiosnę, nie pamiętam na który list - sprawdźcie sobie na stronie swojego idola i tyle - a gdzie tu arogancja ?

freemap Trzeba być gruboskórnym w kontakcie z urzędnikami, zwłaszcza szczebla centralnego:). Nie oczekuj, że Ci kwiatami podziękują, że tak dociekasz. Jakbyś nie zauważył, to openowiec też sugeruje, że strasznie cię pytania nurtują. Funta kłaków bym nie dał, że z niego taki openowiec.

openowiec o dziękuję, teraz jest wykaz gmin (napisane, że z 22 sierpnia). Szkoda, że proste pytanie zadane na tym forum spotkało się z tak agresywną retoryką ze strony pracowników (bo kogóż innego) urzędu. Szkoda, że w urzędzie prostej rzeczy dopilnować nie można i jeszcze ma się pretensję, że ktoś uwagę zwraca. Szkoda też, że w Polsce człowiek jest zniechęcany przez urząd do jakiejkolwiek działalności opryskliwością niezadowoleniem i innymi niski chwytami. Bo po co on się pyta, co go to obchodzi. Openowiec, a z którego stowarzyszenia jesteś?

freemap, czy otrzymałeś odpowiedzi na nurtujące cię pytania?

arab widać jak człowiek pyta o listę gmin, które korzystają z aplikacji emuia to jest napinaczem. Żenujący poziom wypowiedzi przedstawicielu urzędu państowego.

freemap, internetowy napinaczu, nie spinaj się tak bo coś ci pęknie.

nie ma nie ma jednak tej listy widzę. Od wieków.

@freemap Proszę o cierpliwość, Fil ją właśnie kreuje.

listonosz Czy wiadomo co z tą listą gmin?

jak zawsze fil listonosz mądrze mówi, ale tak ogólnie, o wszystkim. Jak przychodzi do konkretów to się okazuje, że listy nie ma.

Mam! Znalazłem niby taki link "Wykaz gmin korzystających z aplikacji EMUIA", ale wskazuje on na jakieś dziwne zestawienie krajowe - http://tnij.org/zestawieniekrajowe . Nie rozumiem jego tresci

Listonoszu Wrzuć ten link to sobie sprawdzę bo cos niedowierzam, ze ktos w tym dziala.

freemap Od wieków taka lista wisi na stronie GGK. Różnica jest podstawowa - lista GGK nie dotyczy tych co mają tylko tych co działają, bo mają wszyscy.

emuia Po tym co widziałem na szkoleniu to raczej mało kto ma tyle cierpliwości aby w tym dzialac.

fajnie mam listę, mogę sobie sprawdzić kto ma taki system, ale czy taka listę udostępnia również GGK? Skąd mogę wiedzieć, które gminy korzystają z aplikacji emuia?

I bardzo FAJNIE :)

20 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS