wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bolesławiec w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-07-25| GNSS, GIS, Przetargi, Instytucje

ARiMR: zakup odbiorników GNSS podejście drugie

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ponownie ogłosiła przetarg na dostawę 23 odbiorników GNSS wraz z kontrolerami.


ARiMR: zakup odbiorników GNSS podejście drugie

Minimalne wymagania dla zamawianych odbiorników to m.in.: śledzenie na 12 kanałach sygnału GPS L1, obsługa korekt KODGIS, wymiana danych przez Bluetooth oraz odporność na pył i wilgoć zgodnie z normą IP65. Jako rejestratory polowe mają zaś służyć notebooki z obrotowym ekranem.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 10 tys. zł można składać do 6 sierpnia.

Podobny przetarg Agencja ogłosiła w czerwcu. Postępowanie zostało jednak unieważnione, ponieważ obie złożone oferty blisko dwukrotnie przekraczały środki, jakimi dysponowała na to zamówienie Agencja.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt