wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-05-22| Mapy, Edukacja, Imprezy

Jutro Dzień Wydziału Nauk o Ziemi UMK w Toruniu

W najbliższy piątek 23 maja odbędzie się Dzień Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, podczas którego zaplanowano wiele atrakcji.


Jutro Dzień Wydziału Nauk o Ziemi UMK w Toruniu
Rozpoczęcie głównych uroczystości zaplanowano na godzinę 12.12 w Audytorium im. R. Galona. Uczestnicy spotkania poznają wtedy nazwisko kolejnego, po prezydencie Torunia Michale Zaleskim, Sławnego Absolwenta Wydziału (SAW), którego portret zawieszony zostanie w Galerii SAW.

W tym czasie przekazane zostaną do publicznego użytkowania kolejne skrzynki typu geocache „Śladami toruńskich Geografów”, które opisują miejsca (budynki) w Toruniu, w których w przeszłości funkcjonowali toruńscy geografowie w ramach Katedry Geografii, Zespołu Katedr Geografii czy Instytutu Geografii.

Podczas Dnia Wydziału tradycyjie odbędzie się licytacja pięciu przedmiotów na rzecz Hospicjum dla dzieci „Nadzieja” w Toruniu. Lista przedmiotów licytacji

Poznamy także wtedy wyniki konkursów: • najbardziej wymagający wykładowca wydziału, • najbardziej sympatyczny wykładowca wydziału, • fotograficznego „Geograf w terenie”, • meteorologicznego „Synoptyk Wydziału”, •„Wydziałowy Mistrz Geowizualizacji” oraz • na „Najlepszą fotorelację z podróży”.

Około 14.30 w Wydziałowej Alei Drzew, pomiędzy dużym parkingiem a ulica Lwowską, nastąpi zasadzenie kolejnego drzewa oraz wykonana zostania na zewnątrz wspólna fotografia. O godzinie 15.00 rozpocznie się dla wszystkich zainteresowanych wykład otwarty „Topniejąca Planeta” wygłoszony przez dr hab. Ireneusza Sobotę, kierownika Stacji Polarnej UMK na Spitsbergenie.

Natomiast od godziny 16.00 na boisku Orlik przy akademikach rozpocznie się rywalizacja sportowa – mistrzostwa sportowe o Puchar Dziekana Wydziału, tym mecz piłkarski WBiOS – WNoZ, mecz siatkówki pracownicy – studenci, zawody w przeciąganiu liny o tytuł „Siłacze z Lwowskiej” oraz konkurs rzutów za 3 punkty.

A już od godziny 9.00 prowadzona będzie na parkingu (KrwioBus) przed budynkiem honorowa zbiórka krwi pracowników i studentów Wydziału „Krew-życie dla mieszkańców Ziemi”.

Szczegółowy program

Mieczysław Kunz (Wydział Nauk o Ziemi UMK w Toruniu)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS