Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-12-17| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Firma, Przetargi

Dwóch chętnych na skanowanie kobierzyckich dróg

Gmina Kobierzyce rozstrzygnęła przetarg na wykonanie ewidencji dróg gminnych wraz z dostawą i wdrożeniem oprogramowania do prowadzenia ewidencji dróg i obiektów mostowych.


Dwóch chętnych na skanowanie kobierzyckich dróg

1) dostarczenie i instalację komputerowego oprogramowania do ewidencji oraz zarządzania drogami i obiektami mostowymi,
2) opracowanie systemu referencyjnego dla całej sieci dróg o długości ok. 600 km,
3) zebranie danych o wszystkich naziemnych obiektach w pasie drogowym zgodnie z wymogami zawartymi w rozporządzeniu ministra infrastruktury (m.in. z wykorzystaniem mobilnego skanowania laserowego),
4) wprowadzenie pozyskanych danych do systemu,
5) przeprowadzenie przez wykonawcę szkolenia dla pracowników urzędu gminy z obsługi programu do ewidencji dróg i obiektów mostowych.

W postępowaniu wpłynęły dwie oferty – firm Designers z Warszawy (wartość: 299 tys. zł) oraz Wrocławskie Biuro Projektów „Drosystem” z Wrocławia (505 tys. zł). Budżet zamawiającego wynosił zaś 300 tys. zł. Jako że jedynym kryterium oceny ofert była cena, umowę podpisano z firmą Designers.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS