Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-10-02| Geodezja, Instytucje, Imprezy

GIG zaprasza na szkolenie o podziałach i rozgraniczeniach

Geodezyjna Izba Gospodarcza 26 października br. organizuje szkolenie dla wykonawców prac geodezyjnych oraz pracowników administracji publicznej na temat „Rozgraniczanie i podziały nieruchomości w praktyce”.


GIG zaprasza na szkolenie o podziałach i rozgraniczeniach
Spotkanie poprowadzą: prezes GIG Bogdan Grzechnik i Zenon Marzec. Program obejmuje wykłady:
• Sytuacja w Polsce dotycząca granic nieruchomości (działek). Pojęcie granicy ustalonej wg stanu prawnego. Rozgraniczanie nieruchomości w trybie ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne.
• Rozgraniczanie przed sądem. Rozgraniczanie gruntów pokrytych wodami powierzchniowymi.
• Podziały nieruchomości.
• Wznawianie znaków granicznych oraz wyznaczanie punktów granicznych ujawnionych uprzednio w ewidencji gruntów.
• Przykłady rozgraniczania nieruchomości.
Zaplanowano również konsultacje i dyskusję.

Szkolenie odbędzie się w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie (sala E, II piętro). Koszt udziału w szkoleniu wynosi 369 zł (dla członków GIG – 282,90 zł).

Źródło: GIG


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS