Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-02| Geodezja, Przetargi

Konwersja pod kontrolą za 2,5 mln zł

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego podpisał umowy na kontrolę konwersji danych państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego szczebla powiatowego – II tura.


Konwersja pod kontrolą za 2,5 mln zł <br />
rys. Wikipedia
rys. Wikipedia

Zamówienie obejmuje kontrolę przebiegu realizacji konwersji oraz rezultatów prac w następujących powiatach województwa:
• część 1. białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, otwocki, przysuski, radomski, sochaczewski, szydłowiecki, zwoleński;
• część 2. legionowski, łosicki, nowodworski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, siedlecki, sierpecki, sokołowski, węgrowski, wołomiński.

Dla każdej z części złożono po dwie oferty, o wyborze najkorzystniejszych zdecydowała cena (różnice w ofertach były pod tym względem niewielkie). Zamówienie dla części 1 zrealizuje spółka Geokart-International z Rzeszowa, która zaproponowała wykonanie prac za 1,3 mln zł brutto. Natomiast dla części 2 – MGGP z Tarnowa za 1,2 mln zł brutto. Pozostałe oferty złożyli: PGK Vertical z Żor oraz PGI Compass z Krakowa. Szczegóły

Umowy z wykonawcami II tury konwersji zasobu zostały podpisane na początku czerwca br. Łączna ich wartość wyniosła 48 mln zł, a w 23-częściowym postępowaniu przetargowym oferty złożyło aż 35 firm/konsorcjów.

Źródło: UMWM, AW


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS