Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-26| Geodezja, GIS, Przetargi, Instytucje

Lubelskie zamawia IIP zgodną z INSPIRE

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił przetarg na opracowanie projektu regionalnej infrastruktury informacji przestrzennej, modernizację infrastruktury technicznej Biura Geodezji oraz modernizację i informatyzację tamtejszego WODGiK-u.


Lubelskie zamawia IIP zgodną z INSPIRE <br />
fot. Wikipedia/Wulfstan
fot. Wikipedia/Wulfstan
Przedmiotem zamówienia są prace analityczne, projektowe, wdrożeniowe, dokumentacyjne oraz szkolenia związane z budową regionalnej IIP województwa lubelskiego zgodnie z założeniami dyrektywy INSPIRE oraz przepisami ustawy o IIP. Przetarg obejmie w szczególności:
• opracowanie dokumentu zarządczego,
• uruchomienie prototypu portalu mapowego,
• opracowanie projektu organizacyjno-technicznego prac,
• prace związane z dostosowaniem pomieszczeń Biura Geodezji do administrowania RIIP WL,
• dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania systemowego,
• dostawa oprogramowania bazodanowego i narzędziowego,
• migracja i ładowanie danych z baz danych i metadanych,
• przeprowadzenie szkoleń w zakresie obsługi dostarczonych komponentów systemu.

Oferty należy składać do 7 maja. Wadium: 100 tys. zł. Szacunkowa wartość zamówienia: powyżej 200 tys. euro. Kryteria udzielenia zamówienia: cena (50%), termin realizacji (25%), okres gwarancji na funkcjonowanie systemu teleinformatycznego WODGiK (25%). Przewidywany termin realizacji: 490 dni.

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Źródło: UMWL


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS