wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-06-30| GIS, Firma, Przetargi, Kataster

Kto skontroluje konwersję mazowieckiego zasobu?

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego wybrał najlepszą ofertę w przetargu na kontrolę konwersji danych państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego szczebla powiatowego.


Kto skontroluje konwersję mazowieckiego zasobu? <br />
Wikipedia
Wikipedia
Zamówienie polega na kontroli produktów i monitoringu usług realizowanych w ramach przetargu na konwersję baz danych zasobów geodezyjnych i kartograficznych do postaci cyfrowej dla dziewięciu powiatów województwa (tj. ciechanowskiego, garwolińskiego, grodziskiego, makowskiego, mińskiego, ostrowskiego, warszawskiego zachodniego, żyrardowskiego oraz Siedlec ). Umowy na te prace podpisano pod koniec maja br. i opiewają one łącznie na 19,6 mln zł. Przewidywany czas realizacji tych zamówienia (w zależności od części) to od 10 do 18 miesięcy.

Postępy w tym przetargu gotowe było skontrolować pięć firm/konsorcjów. Jako że jedynym kryterium wyboru oferty była cena, za najkorzystniejszą uznano propozycję firmy ABM Studio Geodezji i Kartografii Numerycznej z Warszawy o wartości 0,927 mln zł brutto. Pozostałe oferty złożyli:
• OPEGIEKA Elbląg, PGI Compass Kraków (1,103 mln zł),
• Geokart-International Rzeszów, OPGK Lublin (1,205 mln zł),
• OPGK Olsztyn, InterTim Ludmiła Pietrzak Warszawa (1,207 mln zł),
• OPGK Gdańsk, OPGK Kraków, Geobaza Lębork (1,328 mln zł).

Z postępowania nie wykluczono żadnego z wykonawców oraz nie odrzucono żadnej oferty.

Źródło: UMWM, JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
PS miejmy nadzieję, że chociaż dobrzy studenci, a nie ci z ostatnich ławek :(
odpowiedz zgłoś
Drogi Obserwatorze! Studenci (świeżo dyplomowani) w GUGiK piszą rozporządzenia. Studenci (jeszcze) piszą decyzje o ukaraniu doświadczonych geodetów. Cóż chcieć. Po prostu - takie czasy. Chyba wrócę na studia. Byle nie na geodezję. Inni jakoś bardziej szanują swoje zawody.
odpowiedz zgłoś
kontrola Powodzenia studenci będą mieli zajęcie.
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS