wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wielodrożność a Galileo
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Archiwum GEODETY


Regulamin internetowego Archiwum GEODETY


1995199619971998199920002001200220032004
2005200620072008200920102011201220132014
20152016201720182019
| Czerwiec 2006, Nr 6 (133) |


• Coś z Kafki, czyli Gliwice powiedziały NIE arogancji ARiMR • Weźmy na siebie to brzemię – Marek Ziemak o PROW • Jawne i niejawne – postępowanie administracyjne w sprawie wydania danych z katastru nieruchomości, cz. II • Geodezja do potęgi ENTER • Zestawienie skanerów laserowych 3D • Użytkowe dzieło ...

powrót

Krzysztof Deska, Jan Sawka

Dla studentów i profesorów

Pracownia Fotogrametrii i Teledetekcji WBiIŚ Politechniki Koszalińskiej

Politechnika Koszalińska już po raz trzeci przyzna dyplomy inżynierom o specjalności geodezja gospodarcza i inżynieria majątkowa na kierunku studiów Geodezja i kartografia. Jest to kierunek najbardziej oblegany na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska i jeden z najbardziej popularnych na Politechnice Koszalińskiej.

Dalszy rozwój kierunku Geodezja i kartografia możliwy jest dzięki staraniom władz uczelni i wydziału, ale przede wszystkim dzięki powodzeniu, jakim cieszy się wśród przyszłych studentów. Ze względu na ogromne zainteresowanie tegorocznych
maturzystów planowane jest uruchomienie nowych specjalności i zwiększenie limitu przyjęć. Wyrazem dbałości
o przyszłość tego kierunku studiów i jakość kształcenia są m.in. kolejne inwestycje uczelni w specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie wykorzystywane zarówno w kształceniu inżynierów geodetów, jak i w badaniach naukowych prowadzonych na Politechnice Koszalińskiej.

Pełna treść artykułu w czerwcowym wydaniu GEODETY

powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze edition_articlereklama

Wydanie

rok
słowa kluczowe
rozdzielane przecinkami

reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt