wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Archiwum GEODETY


Regulamin internetowego Archiwum GEODETY


1995199619971998199920002001
2002200320042005200620072008
2009201020112012201320142015
2016201720182019202020212022
2023
| Czerwiec 2004, Nr 6 (109) |


• LPIS sercem IACS-u, czyli prace nad Systemem Identyfikacji Działek Rolnych • Raport 2003 – wyniki finansowe 18 przedsiębiorstw geodezyjno-kartograficznych zrzeszonych w KZPFGK • Mapy spod ziemi w 85-lecie Państwowego Instytutu Geologicznego • Mamy w rękach żyłę złota – rzeczywiste i potencjalne problemy oraz ...

powrót

Anna Wardziak

Z dyplomem na studia

Rekrutacja na studia podyplomowe 2004/2005, cz. I
Dążenie do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, jest u nas coraz powszechniejsze. Studia podyplomowe to już nie ekstrawagancja, ale coraz częściej wymóg stawiany przez pracodawcę. Wciąż nie brakuje ani zainteresowanych, ani oferujących.

Jednak decyzji o wyborze ich kierunku nie warto podejmować pochopnie. Żeby świadectwo ich ukończenia nie było tylko niewiele wartym „papierkiem”, najrozsądniej zdecydować o tym po kilku latach pracy, kiedy wiemy już, czego oczekuje od nas pracodawca i co sami chcemy robić w przyszłości. Studia podyplomowe to również doskonała podstawa do przekwalifikowania się czy znalezienia lepszej pracy. W każdym z prezentowanych na kolejnych stronach przypadku są to studia płatne. I choć w stosunku do roku ubiegłego nie widać pod tym względem zasadniczych zmian, są to dość spore kwoty. Zdarza się, że to pracodawca zachęca swojego pracownika do podwyższania kwalifikacji, finansując studia w całości bądź partycypując w kosztach, uznając tym samym, że jest to dobra forma inwestowania w niego. Gdy jednak samodzielnie decydujemy się na podjęcie studiów i również samodzielnie będziemy je finansować, warto wcześniej dokładnie sprawdzić ofertę. Na sąsiednich stronach zebranych zostało (na podstawie ankiet wypełnionych przez organizatorów) wiele istotnych informacji, takich jak: tematyka zajęć, ich rodzaj (wykłady, zajęcia praktyczne), liczba godzin. Natomiast oceny warunków lokalowych, wyposażenia w sprzęt czy oprogramowanie najlepiej dokonać, składając wizytę w interesującym nas studium. Szczególnie cenna byłaby też możliwość poznania opinii jego słuchaczy czy absolwentów.

Pełna treść artykułu w czerwcowym wydaniu GEODETY

powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy

Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS