wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Ogłoszenie płatne


Co to jest ogłoszenie płatne i jak je zamieścić ?

Ogłoszenie płatne ukazuje się na stronie głównej Geoforum.pl jako jedna z wiadomości (jest ona wyróżniona napisem „Ogłoszenie płatne” i kolorem). Można w ten sposób wypromować ogłoszenie drobne (dam pracę, szukam pracy, sprzedam instrument itp.) lub wydarzenie (konferencja, szkolenie).

Oprócz tekstu ten typ wiadomości może składać się również ze zdjęcia 450 x 300 px, linków tekstowych, tabeli oraz multimediów (np. filmu z YouTube). Ogłoszenie płatne z czasem znika ze strony głównej Geoforum.pl, będzie jednak stale widoczne w archiwum wiadomości oraz w wynikach wyszukiwania (na życzenie możemy tę opcję wyłączyć). Komentowanie ogłoszeń płatnych jest domyślnie zablokowane, ale na życzenie Zamawiajacego może zostać uruchomione.

Jaka cena?

Oferujemy cztery formy ogłoszenia płatnego:
1. Bez pozycjonowania (cena 150 zł) – wiadomość ukazuje się w kolumnie pod sliderem na pierwszej pozycji, a następnie schodzi na kolejne pozycję w miarę publikowania kolejnych wiadomości.
2. 24 godziny na pierwszym miejscu pod sliderem (cena 250 zł) – wiadomość ukazuje się pod sliderem na pierwszej pozycji i przez dobę jest tam utrzymywana. Po 24 godzinach zacznie schodzić na kolejne pozycje wraz z pojawianiem się kolejnych wiadomości.
3. 24 godziny na sliderze (cena 390 zł) – wiadomość przez dobę widoczna jest jako pierwsza na sliderze, gdzie wyróżniamy pięć najważniejszych wiadomości. Ukazuje się również poniżej, w kolumnie ze wszystkimi wiadomościami (tutaj schodzi jednak na niższe pozycje wraz z publikacją kolejnych wiadomości na Geoforum.pl).
4. 48 godzin na sliderze (cena 600 zł) – wiadomość przez 2 doby widoczna jest jako pierwsza na sliderze, gdzie wyróżniamy pięć najważniejszych wiadomości. Ukazuje się również poniżej, w kolumnie ze wszystkimi wiadomościami (tutaj schodzi jednak na niższe pozycje wraz z publikacją kolejnych wiadomości na Geoforum.pl).

Do podanych cen należy doliczyć VAT. W przypadku nietypowych form promocji lub wykupienia z góry kilku wiadomości sponsorowanych istnieje możliwość negocjacji cen

Jak przygotować?

Materiały do ogłoszenia płatnego należy dostarczyć w następującej formie: tekst w Wordzie, grafikę w jednym z formatów: JPEG, PDF, TIF.
Tekst ogłoszenia płatnego przygotowuje Zamawiający, natomiast przygotowaniem do publikacji zajmie się Redakcja Geoforum.pl. Rezerwujemy sobie prawo do ewentualnej korekty językowej tekstu.

Jak zamówić?

By wykupić ogłoszenie płatne, wystarczy wypełnić i przesłać formularz zamówienia oraz treść ogłoszenia wraz z multimediami na adres geoforum@geoforum.pl. Ogłoszenie zostanie włączone po opłaceniu wystawionej faktury pro forma. Oferujemy również włączenie ogłoszenia w określonym przez klienta dniu oraz o określonej godzinie (bez dodatkowych opłat).

Redakcja Geoforum.pl
reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt