wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-03-08| Teledetekcja, Firma, Przetargi

Ośmiu chętnych na ortofotomapę Tarnobrzega

Urząd Miasta Tarnobrzega wybrał najkorzystniejszą ofertę w przetargu na wykonanie zdjęć lotniczych oraz opracowanie cyfrowej ortofotomapy i NMT.


Ośmiu chętnych na ortofotomapę Tarnobrzega
Swoją ofertę złożyło 8 firm. Trzy (Tukaj Mapping Central Europe Kraków, KPG SA Kraków, Geokart–International Rzeszów) zostały wykluczone z postępowania, gdyż nie wykazały spełnienia warunków udziału w przetargu. Jedynym kryterium wyboru oferty była cena, a najtańszą ważną propozycję (o wartości 84 870 zł) złożyła firma Globmatix z Lublina. Droższe oferty złożyli:
• MGGP Aero Tarnów (96,5 tys. zł),
• Fotokart Szczecin – (118,9 tys. zł),
• PGI Compass SA Kraków (187,0 tys. zł),
• Gispro Szczecin – (194,3 tys. zł).

Źródło; UM Tarnobrzega


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
PRODUKT Do "JA" - masz rację twierdząc, że to nie wina MGGP, faktycznie ustawa PZP jest spaprana pod względem wymogów i wagi wyboru - najważniejsza jest przecież cena... Lecz.. - bardziej istotne w tym wypadku jest wybór Wykonawcy przez Zamawiającego. Złamano odwieczny "monopolizm" wykonawstwa. Znając (to nie tajemnica) metodykę działania tematycznej firmy z Tarnowa, najprawdopodobniej nie pogodzi się z faktem "porażki", lecz nowy wykonawca nie oznacza automatycznie "wadliwego produktu", "złej jakości" w mniemaniu niektórych. Gratuluję Zamawiającemu oraz Nowej Firmie. Miejmy nadzieję, że realizacja usługi w Tarnobrzegu będzie punktem zwrotnym dla rynku geodezyjnego, który zyska nowego rzetelnego Wykonawcę ortofotomapy. Do "życzliwego" - dziwne, że nikt nie skomentował Twych uwag w stylu: "jak długo pracujesz dla MGGP?..."
odpowiedz zgłoś
CENA !!!!!!! to nie MGGP jest winne bo ono daje takie a nie inny produkt za takie a nie inne pieniazki. To zamawiajacy jest chory i to nie tylko ten. Do puki nie zmieni sie kryterium ze to cena zadzi rynkiem to nic sie nie zmiewni w geodezjii. Dalej przetargi beda schodzily ponizej kosztorysy projektanta. kazdy chce zarobic
odpowiedz zgłoś
do NMT i nieŻYCZLIWEGO może napiszesz co Cię boli? treść Twojego wpisu jest co najmniej oszczercza (niezgodna z regulaminem). Zmień sobie pseudo na KozakANONIM. Swoją drogą jak jest kryterium ceny to wygrywa najniższa i tyle! Zamawiającego broszka jak sobie to wymyślił. Co do fotogrametry to daj sobie na wstrzymanie jeśli Twoja cena była wyższa niż 3 najniższe oferty...
odpowiedz zgłoś
najtansza cena globmatix [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA] współczuje zamawiającemu
odpowiedz zgłoś
foto No nareszcie inna firma niż MGGP. Brawo dla zamawiającego może wreszcie dostanie porządny produkt a nie jak to robi MGGP.
odpowiedz zgłoś
orto a sprawa polska A co to za firma Globmatix? Jakie ma doświadczenie w zakresie zamawianych prac? Pękam ze śmiechu. Pogratulować Zamawiającemu mądrze przeprowadzonego przetargu. Uahahhaha...
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS